Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mindegy hogy milyen kajatol...

Mindegy hogy milyen kajatol hizok?

Figyelt kérdés
Anorexiabol gyogyulok es az lenne a kerdesem hogy mindegy hogy egeszseges etelekbol osszejott kaloriaplusztol hizok vagy hogyha gyorskajatol, csokitol sutibol jon ossze az a plusz? A hizas az hizas az eredmeny ugyanaz lesz,vagy tevedek? Mashogy alakul tole a testem?

2018. aug. 17. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha anorexiából gyógyulsz, akkor ne hallgass senkire, ami itt írni fog!

Egyikük sem pszichológus vagy pszichiáter, és nem értik, hogy ez egy milyen bonyolult, kontrollbetegség.


Egyelőre egyél, amit bírsz, ne alakíts ki újabb uralmat az étekzésed fölött!

2018. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hízás ugyanaz, az egészséged miatt érdemes jobb ételeket enni. De inkább szinte bármi, mint hogy ne egyél rendesen, nehogy rápörögj az egészségességre, elég bajod van anélkül is.

Egyeseknek amúgyis elég beteg fogalmaik vannak az egészségesről, falnak megyek a mai elképzeléstől, miszerint a kalóriaszegény az egészséges, ez nyilván baromság. Kalóriára nagy szüksége van mindannyiunknak, de neked még sokkal jobban, mint pl. nekem a sok tartalékommal.


A csokival és sütivel nincs feltétlenül baj, a cukrosak kevésbé jók, de ha azt tudod megenni, akkor azt, annyira azért nem vészes. Viszont ha túlzottan koplaltál, akkor megterhelő lehet sok cukros-zsíros édesség, de ezt már neked kell érezned, max. szakember, aki ismeri a múltadat s ért hozzá, adhatna igazán megalapozott tanácsot.

2018. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha anorexiabol gyogyulsz, akkor edd ami jol esik. Tok mindegy, hogy az a mekis kaja vagy egy gyumolcssalata, csak egyel. Ne foglalkozz most ilyenekkel. Ha egy hetig hamburgeren meg sult krumplin elsz, akkor azon. Csak egyel, egyel, egyel. Mielobbi jobbulast
2018. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Son Rani válasza:
A hízás az matek, tehát igen, ugyanaz fog történni mindkettő féle kajától :) Viszont az egészségesebb kajákba több a vitamin és a tápanyag, amire szerintem anorexia után szükség van, meg a bőrödnek is jobbat tesz
2018. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt mondanám, mindegy, de azért nem árt figyelni. Én visszaálltam a péksütikre, híztam is, de két hétig zombi voltam. Napi 14 órákat aludtam, mert a szervezeten egyszerűen nem tudta feldolgozni.

Jobbulást! Csak óvatosan!

157 cm, 41 kg lány. 22 éves.

2018. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!