Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit költötök kajára egy...

Mennyit költötök kajára egy hónapban?

Figyelt kérdés

Aki nem főz hanem rendel vagy étteremben vesz kaját mennyit költ?

Mi nem szoktunk a párommal főzni, mert elég válogatós és kevés ételt eszik meg, én meg nem igazán eszek úgy húst, szóval az a kevés dolog amit megeszik az sem egyezik az enyémmel, mivel nem igazán szeretek főzni így el is ment a kedvem tőle, hogy ő minden kajába bele veri a csúfot, általában rendelni szoktunk, vagy veszünk itt ott kaját, néha egész jól kijövünk néha meg sokat költünk.


2018. aug. 19. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Az ebèdet rendelem hètköznap, heti 2800-3500 Ft között szokott kijönni. reggelizni nem szoktam, vacsoràra se szoktam sokat költeni, hètvègèn főzök vagy rendelek így max 40 eFt egy hònap
2018. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti kb. 10-15 ezer forint.
2018. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én egymagam vagyok, és én is rendelek!

Reggel zsabpelyhet eszem gyümölcsel meg magvakkal egy nagyon minimális összeg!

Aztán délelőttre csinálok magamnak szendvicset ez se olyan húzós!

Na és ezután mikor hazaérek rendelek hétköznap mindig, de általában hétvégén is!

Egy rendelés 3000-3500 ft mert ugye két adagot veszek délutánra valami kalóriadúsabb kora estére meg salátát hétvégén meg vagy pizza, gyros ilyesmi!

Szóval, ha mindent beleszámolok mert szeretek minőségi alapanyagokat is venni akkor heti 25 000 ha meg kicsit eleresztem magam akkor kb 30 000!

2018. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi hárman vagyunk, 80000. Én főzök. Nem vagyunk válogatósak és ebben a 80ban minden benne van. Pl jövő héten 6 nap főzök van benne leves és süti, hal és sali, marhahús és házi big mac vmint egy nap kétfélét főzök: brokkoli krémlevest és bakonyi sertésragut, töltött csirkecombot. Kiszámoltam online boltban és 20.000 lesz de ebben benne van a pelenka és a barack (minden más van a kertben) a felvágott, a kenyér, üdítő. Havi 80.000. Ha eleresztjük magunkat, 100e.
2018. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3an vagyunk, főzünk. 150K-t
2018. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!