Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy évbe egy energiaital...

Egy évbe egy energiaital megengedhető?

Figyelt kérdés

Régebben ittam egy héten néhányat, azonban mostanra teljesen leálltam vele. Évek óta nem ittam egy kortyot sem (most vagyok 21).

Ma azonban láttam a Lewis Hamiltonos Monstert és úgy megkívántam.

Egy még éppen belefér egy évbe?

Remélem, hogy így is nem lesz semmi bajom a jövőben a múltban megittak miatt.



2018. aug. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egynél meg tudsz állni és nem szoksz vissza rá, akkor semmi probléma nincs vele.

Egy időben én is rengeteget ittam, de mióta leszoktam, valahányszor megkívánom, arra gondolok, mennyire sokba kerül, és hogy mennyi egészségtelen anyagot viszek be a szervezetembe ezzel, tehát kvázi azért fizetek, hogy ártsak magamnak.

2018. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bazita ***** válasza:
100%
Persze
2018. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy energiaital, nem egy kiló kokain. Megiszod, talán pár percre felgyorsul a szívverésed, és kipisiled.
2018. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanaz a hatása mintha meginnál egy üveg (2,5dl) kólát és mellé még egy dupla presszót a kávézóban...
2018. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!