Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hugom 12eves es hetente...

Hugom 12eves es hetente megiszik 3energiaital (hell, burn ilyeneket) Mennyire karos? (suliba is azt isszak) de hetente 3-4et

Figyelt kérdés

A kérdés adott:D szerintetek?

En szoltam neki hogy kicsit vegyen vissza nem tudom mennyire jó



2018. jún. 14. 12:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Nyilván semennyire sem jó.Nem tudsz vele mit kezdeni,lesz ez még rosszabb is,ha már 12 évesen "menőzni" akar.
2018. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem kicsit kellene visszavennie, hanem teljesen abbahagyni. Gyerekek egyáltalán nem ihatnak.
2018. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
biztos fáradt
2018. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%

En is ennyi idosen kezdtem el inni

Ha iszik minőségit igyon

2018. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon is káros!

Saját bőrömön tapasztalva mondom. Én 19 éves létemre szabadultam bele az energyzésbe és az lett a vége, hogy egy szimpla kávé is úgy megdobogtatja a szívem, hogy hiába iszom reggel még éjjel 2-kor sem tudok tőle aludni. Mindenképp szoktasd le róla, főleg, hogy ő jóval fiatalabb.

2018. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
21%

Ha úgy nézzük a mai világban majdnem minden káros, pl. szerintem még mindig jobb mintha a coca colát folyatná még a csapból is, mikor kicsi voltam mi azt csináltuk és meg is lett az eredménye. Szerintem sokkal rosszabb mint az energiaital.


Ami az energiaitalt illeti nagyon gyakran és sokat iszom. Suliban mondhatni napi szinten, ha pénzem engedi nem is egyet, ha haverokkal megyek valahova és az se ritka, hogy mamám meglep egyel. Olyan is volt már, hogy kávé mellé ittam, illetve a legtöbb mennyiség amit egyszerre ittam meg úgy kb 3L volt. Emellett nagy gyűjtő is vagyok, közel 100db os gyűjteményem van energiaitalos dobozokból. Van már energiaitalos dobozom Németországból,Görögországból,Magyarországból és Szerbiából (Szerbiában élek). kb 12 éves korom óta iszom energiaitalt ez idő alatt nem tapasztaltam még semmi dúrvát, azt leszámítva, hogy a Szerb és a Magyar energiaitalok semmit sem érnek, egyáltalán nem érzem magam kevésbé fáradtnak vagy felpörögve tőlük vagy ilyesmi még mondjük a Görög vagy Német energiaitaloktól igen.


Szóval szerintem a heti 3 energiaital miatt kár aggódnod szerintem. Jobban belegondólva én 12 évesen már alkohol tartalmú italokból (hogy szépen fogalmazzak) többet ittam.

2018. aug. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!