Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tudnék hozni munkára?...

Mit tudnék hozni munkára? Párizsis szendvics unalmas, viszont semmi kész ételre nincs feltétel (sem melegiteni, hely sem elfogyasztani). Tudtok e valami húsos/zöldséges kombót ajánlani?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok étel hidegen és hely nélkül is ehető, de embere válogatja. Van, aki enyhén piszkos fizikai munka közben, állva eszik hideg főtt ételt, mert valamikor kell.

Én valószínűleg valami sós muffint vinnék, az könnyen megfogható, megehető, de nyilván megunnám s akkor váltanék, sok lehetőség van, de az én opcióim nem húsosak, így nem írom őket.

Bármilyen általad kedvelt s számodra hidegen is ehető hús bármilyen zöldséggel, ami nem esik össze, amíg megeszed és szereted... Szerintem egy jó sült csirkecomb tökéletes hidegen is, uborkával, de végülis bármelyik hús ehető hidegen, nyilván a macerásabb, nedvesebb-szaftosabb dolgokat kerülném, ha nincs rendes hely leülni - s azok általában amúgyis jobbak melegen. De egy szárazabb sült húsdarab az OK, zöldséggel is, kenyérfélével is, kinek mi tetszik.

2018. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2018. szept. 17. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazaból barmi főtt étel, ami számodra jó hidegen. S alva is meg lehet enni!

Egy idő után belejön az ember, hogy mindent hidegen, s nem rendes asztalnal eszik meg.

(De en már ettem szendvicsben egy egész kacsavacsorat, volt benne kacsamell, pároltkaposzta, hagymás burgonya.)

Ha gondolod adok meg tippeket. De kb mit szeretsz, mim szoktak lenni a hütődben, kamradban?

2018. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hot dog, sültcsirkemell darabok salátával, házi hamburger, rántotthúsos szendvics paradicsommal vagy bármilyen zöldséggel,

szoktam még venni kiflit vagy zsemlét és ahhoz tömlős májast, kilyukasztom egy helyen és rányomom a pékárura

Melegszendvics toast kenyérből

2018. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyél turistát...

Millió féle felvágott van. Sajtok, hideg sült, fasírt...

2018. szept. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Süss tortillát, csapatit, hasonló akármit, amit még otthon meg tudsz tölteni akármilyen vegyes húsos/zöldséges salátákkal, túróval, bármivel, és a munkahelyen könnyen tudod úgy kezelni, hogy nem lesz kezed-lábad csupa mancs.


Ezek a "hindu kenyérlepények" és társai, amiket palacsinta sütőben percek alatt meg tudod sütni, nagyon egyszerűek. Kismillió receptet találsz a net-en. Este elkészíted, reggel csak kiszeded a hűtőből, csomagolod, és már indulhatsz is.


Húsos/zöldséges kombó: kérd le a "serpenyős egytál ételek", és ott a terülj asztalkám.

2018. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. szept. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!