Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki az a személy, akiről Szafi...

Ki az a személy, akiről Szafi beszélt ma a videójában? Aki félévente feljelenti a cégét, stb.

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 09:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Esetleg a lejárató videót/ posztot tudná valaki linkelni?
2018. szept. 30. 09:03
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Update norbiék törik a borsot az orra alá sikertelenül,de nem állnak le :(
2018. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Végigpásztáztam a Norbi és a Réka facebookját, instagramját, de nem találtam mostanában feltett, ilyen jellegű videót. Vajon azóta törlésre került?
2018. szept. 30. 09:58
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Remélem minél hamarabb bezárják mindkét kókler üzletét!
2018. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
81%
Egy irigy ember, aki egy csapásra két legyet akar ütni. Gyűlöli a Norbiékat, és Szafit is.
2018. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem a Norbiék voltak? :D
2018. szept. 30. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Belelestem a videóba. Szafi termékfejlesztőnek vallja magát? LOL. Van élelmiszeripari végzettsége? Gondolom nincs, így elég durva sarkítás termékfejlesztőnek hívnia magát. Norbi legalább bevallja, hogy nekik különböző vállalatok gyártanak/fejlesztenek ezt azt, Ő csak az "arc" hozzá.
2018. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

"Glutén azaz búzasikér" A sikér a glutein ls a gliadin fehérjék hidratációjával jön létre.

A szója pedig egyáltalán nem egészségtelen, a tripszininhibítorok egyszerű enzimek, hő hatására denaturálódnak, tehát nem fejtik ki a hatásukat. Az ösztrogénes dolgokat pedig eddig senki nem erősítette meg. Ráadásul MO-n és az egész EU-ban tilos emberi fogyasztásra GMO-s termékeket eladni.


"Több millió ember szenved érzékenységben".

Valóban, MO 1%-a cölikáliás és kb 25%-a laktózérzékeny, a többi érzékenység elenyésző. Valóban, az milliós nagyságrend, de ha a laktózérzékenységet levesszük a palettáról, mivel az ellen már nagyon könnyű tenni, hiszen mindenhol megtalálhatóak a laktózmentes termékek, így egy elég elenyésző számot kapunk összességében.

Továbbá elég érdekesnek tartom az a gyártói magatartást mindkét féltől, hogy olyan termékeket ruház fel bizonyos jelzőkkel " xy mentes", amik alapjáraton nem tartalmazzák az allergént.

Pl. egy kölesliszt tejmentes??? Vagy szójamentes?? Még jó!


"Nálam nem úgy néz ki a termékfejlesztés, hogy körbeküldöm a bérgyártóknak, hogy ilyen meg olyan terméket szeretnék"


Jaj de aranyos szöveg :D Igen, lehet, hogy nem bérgyártatnak, viszont az is biztos, hogy nem ő ül napi 8 órát a laborban, hogy egy új termék tulajdonságait kifejlessze, hanem a megbízott mérnökei.

2018. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, miért nem tudja megnevezni az illetőt, de még csak a kommentelők sem, mindenki csak rébuszokban beszél. Ha eddig nyilvánosan meg volt osztva a videó/ cikk, akármi, akkor nem mindegy? Így tök fölöslegesen megy a vádaskodás, a pletyka, van aki szerint Norbi, van aki szerint nem.
2018. szept. 30. 14:12
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"Igazából nem értem, miért nem tudja megnevezni az illetőt, de még csak a kommentelők sem, mindenki csak rébuszokban beszél."


Azért, mert ha megnevezné, akkor a nyakán lenne egy komoly hitelrontási/rágalmazási per, ami után akkora büntetést kellene fizetnie, hoyg nemcsak csödbe menne, de élete végéig fizethetne.

2018. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!