Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Általában mikor, és mit...

Általában mikor, és mit vacsoráztok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Éppen most fejeztem be a vacsorát.

Szalámit, tojást, paprikát, paradicsomot, egy szelet rozskenyeret ettem és egy teát ittam utánna.

Általában hideget szoktam enni, este 7-8 óra között.

2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én 6-7 körül szoktam vacsorázni.

Általában én is szendvicset vagy tojást, de ma natúr csirkemell volt itthon és azt ettem. :)

2018. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
6-7 között vacsorázok. Pirítóst és valamilyen "krémet": tojáskrémet, vagy ajvárt, vagy padlizsánkrémet, tonhalkrémet, vagy avokádókrémet meg zöldséget.
2018. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
74%
Túl későn. Ami marad..
2018. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Ha ebédidőben elkészül a főttetelt, akkor vacsira csak vmi hideget, könnyűt. De ha csak akkor van kész a főétel, akkor azt eszem vacsira.
2018. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindig 5kor vacsorázunk. Nálunk ez a főétkezés, úgyhogy rendes főtt étel készül, mindennap más.
2018. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Fél 6 körül vacsi.

Tegnap ebéd-maradék volt, máskor kolbászos rántotta, vagy főtt kolbász/virsli mustárral, de van amikor hideget: vajas kenyér szalámival, sajttal, paprikával, (de ha ezt bedugod a mikróba = meleg szenyó!) esetleg tükör tojás sült krumplival, bundás kenyér, főtt kukorica...

2018. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mikor vagyok éhes, nincs fix vacsoraidőm. Általában napi 4-5 alkalommal szoktam enni kisebb adagokat, a nagy adagokat nem bírja a gyomrom. Munka után általában főzök valami gyorsat, 6-7 körül eszem belőle egy kis adagot, a többit elviszem másnap a munkahelyemre. Hajnal 3 előtt nem megyek aludni, így valamikor 11 és 1 között eszem egy szendvicset, egy kis tonhalas salátát, 2 tojásos omlettet, kisebb hidegtálat sajtokkal, sonkával/kolbásszal és zöldségekkel, kőrözöttet zöldségekkel, vagy valami hasonlót.
2018. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

A vacsorám ideje s néha léte a legbizonytalanabb. Ha jól csinálom, illetve kellően jóllakom ebédkor, akkor nincs vacsora. Az ebéd elég későn van, néha még a napi több étkezést igénylő párom is összevonja a vacsorával, ilyenkor picit elnyújtott, mondjuk 4-től 5-ig, fél 6-ig...


De rossz korszakokban van, hogy 3 vacsorám van, az utolsó 2 után. Nem lenne vele baj, de számomra ez nem ideális.


Általában 6 körül van egy apró vacsorám (vagy nagyobb, ha ebédre nem tudtam sokat enni, de az ritka).


De hogy MIT eszem? Bármit, ami van, az étkezéseimnél semmit nem számít a napszak (kivéve, hogy éjfél után igyekszem a mustáros főtt tojásfehérjénél maradni, az eleve remekül esik olyankor is. de ez nekem már nem étkezésidő, hanem anomália és ilyenkor is simán eszem csokitól mogyorón át csilisbabig bármit).

Ma csilisbabot fogok vacsorázni, a vacsora lesz a főétkezésem, akkorra jön össze a kis család (máskor ebédre). S lehet, hogy tojáspörköltet is, ez éhség- és étvágyfüggő. De általában rántottát, főtt tojást eszem ilyenkor, földimogyorót, sütit, csokis banánt... Vagy ami épp főtt a délutáni bográcsozáskor. Zsíros/vajas kenyér is esélyes manapság, túl jó kenyereket sütök.


Úgyhogy pont olyan ételeket eszem, mint minden más étkezésre.

2018. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi. :)
2018. okt. 6. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!