Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általában...

Egycsészetea kérdése:

Miért van az, hogy általában a szegényebbek a túlsúlyosak?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség, de az olcsóbb kaják jobban hízlalnak..?nem értem.

2018. jún. 23. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Liszt, krumpli, rizs, ezek olcsó dolgok.

A nem hízlaló zöldség, gyümölcs meg csirkemell drágább kategória. Inkább talán esznek paprikás krumplit(oda elég paprika, krumpli, a legolcsóbb kolbászféle), minthogy kapros halat egyenek párolt rizzsel és zöldségággyal.

Ja meg persze a kenyér...Egy fehér kenyér valami 240 ft, egy speciálisabb drágább.

2018. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

IGEN


ahhoz, hogy az olcso étel eladható legyen annak íze kell hogy legyen, még akkor is ha minöségi anyag nincsen benne.


Pl egy joghurt. Minél kevesebb tej, és gyümölcs legyen benne, ehhez kell rengeteg cukor és zsíranyag.


Szalámi, tesznek bele zsírt, sót, füszreket, és szinezéket, hogy a hús látszatát adja.


Környezetemben(családtagok) ismertem két családot akik mindig is a legolcsobb dolgokat vették meg. Hiába álltak mindig is jól anyagilag, ha vendégeket vártak(és szerintem máskor is), mindig csak a legolcsobb termékek voltak tálalva. Mindkét helyen volt több rákos megbetegedés, és szerintem sajnos nem véletlen. Mindenhol 40-50 év közötti emberek voltak. Persze sok más oka is lehet, de szerintem föleg a 90-s években senki nem kontrolálta Mo-n, hogy az olcsó dolgokba mit tesznek.

2018. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lényegében az, hogy kalóriadús legyen minél kevesebb összegből.
2018. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Mert kenyeret esznek hússal.
2018. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt a tömegeket finomított cukron fehér liszten egyéb szűrt és tömény dolgon tartják sok aroma-ízfokozó stb által .Aztán a csóri ha csak dolgozik akkor kifárad és nem sportol mert nincs ideje energia meg stex , ezért sokat vesz sok gagyit fogyaszt . Alkohol sör nass tömény szénhidrát és adalék ezt a test a nyirok által zsírba ágyazza hogy ne keringjen bennünk .
2018. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Hülyeség , megoszlik, minden társadalmi rétegben osztályban vannak ilyenek meg olyanok is. Aki pénzes az már el van kényelmesedve maximum ezért van az ha fúj a szél akkor felkapja némelyiket. A kényelemből fakadóan és jó fizetésből eredően nem fog mindennap a sparhelt előtt izzadni és főzicskézni, bemegy egy mekibe vesz 2 zsömlét aztán elvan vele egész-nap, vagy rendel egy pizzát aztán csókolom.
2018. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Élet 400 v. 300 kiló felett (valami ilyesmi a címe) Szoktad nézni ezt a műsort ? színtiszta amerikaiak, nem szegények*
2018. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Élet 250 kiló felett *
2018. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Nullázgass, nem tudom mennyi vagy , meg merre felé jársz te, de én az élet minden területén minden 2. nőt 120 kilósnak látok például és nem szegények még véletlenül sem . Aki túlsúlyos az zabál, ennyi.
2018. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem az olcsobb alapanyagok a hibasak, hanem a tuleves. Senki nem hizna el reggelire egy parizsis zsomletol, vagy ebedre egy adag tokfozelektol. Ezek olcso dolgok, es ha nem eszik nagy adagokat az ember, nem fog toluk elhizni.


A tulevesnek lelki okai vannak, es altalaban a szegeny emberek tobb gondjuk van, mint akinek stabil az anyagi hattere. Az ilyen embernek ingerszegeny, gyakran boldogsag- es szeretethianyos elete van, ezt kompenzalja a zabalasokkal. Neki az a nap fenypontja, ha betolhat vacsorara 2 hatalmas, zsiros langost sorrel, es a csaladok ebben meg gyakran tamogatjak, biztatjak is egymast. A jollakottsag erzese valamiert elegedettseget ad szamukra.


A jomodu emberek lelkileg nyugodtabbak, van penzuk hobbira, sportra (nem a futasra gondolok...), utazgatasokra, vagyis tartalmasabb eletet tudnak elni, nem kell kompenzalniuk. Nem b*sztatjak oket annyit a munkahelyen, nem erzik magukat folyamatosan frusztraltan az anyagiak miatt, ezert tobb energiajuk van figyelni magukra, az egeszsegukre is.

2018. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!