Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit esznek a szegény emberek?

Mit esznek a szegény emberek?

Figyelt kérdés
Emberek akik olyan helyen élnek ahol rossz munkalehetőség van, szegénység, nyugdíjasok akiknek alig van pénze... Milyen kajákat esznek?
2018. nov. 3. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Olcsó, rossz minőségű, egészségtelen, és hizlaló ételeket, amik tele vannak adalékokkal. Pl gagyi felvágottak, párizsi, parizer, túl sok sertéshús, és annak is a rosszabb részei, zsírszalonna, fehér kenyér, krumpli, tészta.
2018. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok sertéshús? Ne röhögtess! Kenyér, zsír, tészta, krumpli, káposzta. Jobb napokon lisztes főzelék. Silány húskészítmény heti 1-szer.
2018. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Krumplis tészta, káposztás tészta, paprikás, tejfölös tészta, akár zsíros tészta belesütve valami felvágottal (isteni), zsíroskenyér, de akár pörköltek is, sült farhát vagy akár abból pöri, lecsókolbász, szendvicsek, de még milánóit is csináltunk már baromfi párizsiból, kecsappal.


Van sokféle étel amit a kevésbé tehetősebb családok sűrűbben esznek, de nem minden esetben silányabb minőségűt, és én például a fent említett szerényebb ételeket egyáltalán nem vetem meg, bár a sok tészta tésztával nyilván nem jó.


Néha úgy érzem, hogy a szegényes gyerekkor csak megtanítani tudott dolgokat velem az életben, jó értelemben :)

2018. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon spórolni akarok, akkor szömle párizsival.
2018. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez kétélű mert attól még hogy tehetős vagy csóri valaki lehet létezni egészségesen meg kevésbé is . Egy fekvőtámasz nulla garas a futás is . A nyers termések hasznosak sok modern ipari csoda meg a sültek főtt steril dolgok nem , de ezt vásároljuk fel halomra . Árakban alig van eltérés sőt csirkemell felvágott töltött karaj olcsóbb mint a full zsíros gyulai , de ezeket veszi mindenki aki komázza .
2018. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Mennyire szegény. Minimálbérből (sőt, alatta is) még lazán lehet enni kiválóan, speckó diéta szerint, speciális anyagokat alkalmazva. Kérdés, mennyi jut ételre s mennyi kell másra s mennyire fontos az adott embernek az egészsége.


Én bolti kenyérre nagyon sajnálnám a pénzt, speckó kell és az drága és nem is kapható akárhol, sokkal olcsóbb és egyszerűbb, ha én sütöm, de a rizs még egyszerűbb és olcsóbb. Kár, hogy nekem nem jók az olcsó szénhidrátok, de kemény diétában sem drága az étkezésem, sőt.

De én nagyon egészségtudatos vagyok, a szervezetem nem hajlandó akármivel ellenni és a jövedelmünk legnagyobb része evésre megy el. Majdnem ugyanannyit költünk ételre, mint többszázezres jövedelemmel.


Aki nem ügyel az egészre, az gondolom, a neki ízlő olcsó dolgokat eszi, sok kenyeret, szalonnát, sok olcsó zöldséget, ha esze van... S persze főz is.

2018. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
A "szegény" ott kezdödik, amikor a hajában fött krumpli héját elteszik és másnap megpirítva abból készül leves.
2018. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Krumpli, tészta házilag, paprikás krumpli. Minden olyan étel ami olcsó dolgokból készül kiadós laktató. A hús ritkaság havi 2-3x már nagyon de nagyon jónak számít.

Hús, tojás, felvágottak ezeket akik szegények alig veszik meg.

2018. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sertés máj, csirke far-hát, lába-nyaka, krumpli, rizs, grízes tészta, krumplis tészta, bundás kenyér, rántotta,

Kismillió olcsó kaja van, és még csak nem is gagyi-kaják. Az emberek kezdik már megtanulni, hogy nem biztos, hogy kizárólag a méreg-drága kaják az egészségesek.

2018. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!