Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben milyen kcal...

Fogyókúra közben milyen kcal szegény vacsorát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Zöldségekböl késült saláták, NEM ecetben úszó valamik, hanem joghurtos vagy egyéb öntettel tálalva.
2018. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Mennyire kcal szegény, mennyire vagy éhes és milyen a diétád? Kiragadva nem lehet megmondani, max. extrém kalóriaszegény (ennek megfelelően sokakat csak éhesebbé tevő) ételeket lehet sorolni... Ha nem vagyok éhes, de mondjuk a fehérjekeretemből még van (ez elég ritka), akkor sokszor csak sült/főtt tojásfehérjét eszem mustárral vagy paradicsomszósszal és nyers zöldséggel, az alaposan kalóriaszegény :) De egy normális rántotta is kalóriaszegény, ha nem nagy s az jól laktat és sosem árt, ha az utolsó étkezésed rendesen fehérjés...

Aki még egy salátával is jól tud lakni (bár sokféle saláta van), annak persze az is jó, azt is tele lehet dobálni fehérjeforrásokkal, ha kell (sajtkockák, főtt tojásfehérjekockák, húsfalatok).


A saját esetemben a napom addigi része s az éhségem alapján döntöm el, hogy mi lenne az ideális vacsora (hogy mit eszem, az más lapra tartozik), bár ha igazán éhes vagyok, akkor már kalóriaszegényről nem lehet szó, akkor a napom korábbi részét nem csináltam jól, ha nincs már keret.

2018. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Ha megnézed, legkevesebb kcal-t a zöldségek tartalmazzák, de lehet, hogy éhes is maradsz utána.

Valami kis tartalmasabb sem ártana mellé, pl. főtt tojás, vagy sovány sajt, esetleg sovány hús, csak hát figyelni kell a mennyiségre is!!

2018. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!