Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves fiúra, aki még...

Egy 18 éves fiúra, aki még soha nem ivott, hogyan hathat 1-1.5 deci Jager? Kiüti? Hogyan változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 17:26
 1/7 anonim válasza:
78%
Elvileg jókedve lesz,kicsit megbillen,de elképzelhető,hogy majd rájátszik,vagy holt részeg menőcsávó lesz belőle,vagy mindenkit meg akar verni.
2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ennyi még nem üti ki. Hogyan változik? Mindenkinél más. Van aki csendesebb/ “depisebb” lesz, más őszinte-szókimondó, a harmadik verekedősre issza magát, a negyedik meg boldogra.

Sőt olyan is van, hogy iszol egy keveset, “bedepizel”, aztán iszol még és akkor már boldogabb leszel stbstb.

2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha 60 Kg alatt van a testsúlya, akkor kiüti és elalszik.
2018. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Nagyon sok dologtól függ. A testtömeg index is fontos, az hogy evett-e előtte, vagy mennyire fáradt, milyen a hangulata.
2018. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Sok tényező van, de nem valószínű, hogy kiüti. Határozottan megérzi, de kiütni... Nekem időben kissé eltolva és sok evés mellett 3 feles kezdőként határozottan hatott, de semmi különös nem volt, lány voltam és kb. 60 kiló? Semmiben nem változott meg a viselkedésem, nekem sima részegen sosem teszi. Belülről volt más, de még egyenesen is jártam.


Aki extrém érzékeny, nem evett előtte, ésatöbbi, arra hathat sokkal jobban. Másokra pedig kevésbé. Ezt tényleg nem lehet tudni.

2018. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha abszolút nem, vagy csak nagyon-nagyon ritkán ivott pici alkoholt, akkor az 1 (1,5) deci bort megérzi és a fentebb leírt tünetek egyikét fogja mutatni. Berúgni nem fog tőle, de 1 deci elég lesz neki ahhoz, hogy belássa, többet már nem szabad/na innia!.
2018. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, ha bárkinek megárt 1-1,5 dl jager az nem ember !

Hiába nem ivott még sosem ( bár ezt a mai nagymenő vad gengszter 18 évesekről nehezen akarom elhinni ) De ha másfél deci ital meglátszik valakin az azonnal menjen el erről a bolygóról ! Tehát ilyen nincs .

2018. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!