Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megiszok 1 dl vörösbort,...

Ha megiszok 1 dl vörösbort, elég 1x! Lefejnem, hogy kiürüljön és ne kerüljön át a babába? Vagy hány szoptatást kéne kihagyni így?

Figyelt kérdés
Nem köpködésre vagyok kíváncsi, meg okoskodó véleményekre, nézegettem itt a kérdéseket és eléggé megoszlanak a válaszok.

2018. okt. 17. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Szerintem elég egyszer fejni, ha szeretnél. :)

Egyébként pedig az vesse rád az első követ, aki sosem iszik egy pohár bort.

Egészségedre.

2018. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én 3 éves koráig szoptattam a fiamat, a szoptatási tanácsadós csoport sokat segített a facebookon. Szerintem a tanácsadók tudnának neked pontos választ adni. :)
2018. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Megér ennyit egy dl bor👅👌😀
2018. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 mit? Azt a 10 percet, míg lefejtem?... És nem ment a szemétbe sem, mert a nagyobbik gyerekem azt mondta, ő meg akarja inni... :D
2018. okt. 17. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
1dl után nem is muszáj lefejni. Szülés után sok vért vesztettem, a dokim ugy engedett el, hogy ha tudok minden este igyak meg 1dl vörösbort.
2018. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

3 h teljen el

És lehetőleg abból szoptass. ami "tele" volt akkor


Bab 3 hónapos koráig jobb elkerülni (ha mégis vmennyi átmegy-nem megy-akkor innenről dolgozik a mája jobban)

2018. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 óra után fejtem le mind2 mellből (70+50ml), és onnantól számítva 1 óra múlva szoptattam.
2018. okt. 17. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

3-4 ora alatt urul ki.

Azert 1 dl vorosbor nem a vilag, akkor sem , ha szoptatsz egybol.

Gondoljunk csak a nem a napon barnultakra , akik palinkabal hallgattatjak el a csecsemot.

Nem, nem vagyok ivos, 37 evem alatt kb. ha tiz alkalommal ittam, utalom az izet.

2018. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!