Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan élőlény amit az...

Van olyan élőlény amit az ember nem fogyaszt el?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha az életed függ tőle, akkor biztos nincs olyan. Sülve, főve, de akár nyersen is ehető sok minden.
2018. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élőlény elég tág fogalom, a bükkfától a kékbálnáig minden benne van. Szűkítsd.
2018. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2018. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami mérgező.
2018. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt akartam írni én is, hogy ami mérgező. Ami feltételesen is emberi fogyasztásra alkalmas azt meg lehet enni. Bizonyos kúltúrákba meg sok számunkra undi dolgot megesznek. Kínába is ami mozog az ehető, ami nem az köret. Mindenféle lárva, kígyó ehető számukra.
2018. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Hat persze, a rovarok pl
2018. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Az ember mindenevő! Ezt Bartos mester is tanúsíthatja.Az ember bármit , sőt bárkit megeszik.
2018. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Persze. Pl. olyan mélytengeri élőlények, amikről nem is tud. Vagy pl. szivacsokat sem szoktunk enni és a fenyőfával sem tudunk sokat kezdeni...

S vannak igen büdös állatok, azokat sem eszi meg az ember, ha egy mód van rá. Egy csomó rovarról el nem tudom képzelni, hogy megegyem, még akkor sem, ha annyira nem is büdös. Egyszer ráharaptam a kakaómban egy légyre, nos, az nem étel számomra, szerintem éhezve sem.


A mérgezőket simán meg lehet enni, max. egyszer. A gyilkos galóca állítólag még finom is, teljesen tuti halálbüntetés előtt (á, nincs tuti, amíg élek, remélek :D) tuti kérnék belőle pörköltet. Amellé a trükkös hal mellé, amit több év tanulás után szabad csak elkészíteni speckó szakácsnak s néha ők is tévedhetnek s akkor meghal a vendég.

2018. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Így van, az ember nem csak szerves eredetű táplálékot fogyaszthat! Aki nem hiszi, vessen egy pillantás Bartos Mester csatotnájára.
2018. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Úgybizony! DÁ!
2018. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!