Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ma kötötték be a víztisztítót,...

Ma kötötték be a víztisztítót, miért ilyen a víz íze?

Figyelt kérdés
Családomban már volt pár embernek és többször is ittam belőle, szeretem az ízét. Nálunk viszont vagy hal utóízű, vagy borzalmasan keserű, félek meg ne mérgezzem magam, elég durva.. miért lehet ez?

2018. nov. 16. 23:13
 1/9 Nosco ***** válasza:
100%

Első használat előtt ki kell alaposan tisztítani.

Nálunk is fura íze volt először. Keserű utóíz ahogy nálad is.

Tisztítás után jobb lett!

2018. nov. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
én ahány víztisztisztitos vízet kostoltam mindig gyógyszer,vegyszer íze volt ,és fájt utána gyomrom .
2018. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen víztisztító készülék? Tartályos, vagy átfolyó rendszerű?

Nekem ozmózisos rendszerű víztisztító van, ennél ki kell folytatni a vizet, 2-3 liternyi után eltűnik ez az íz, mondjuk én még keserű ízt nem tapasztaltam, szűrő csere után pár napig van egy pici mellékíze,de ez is átfolyatással megszűnik.

2018. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk szűrőcsere után 5 perc folyatást javasoltak, hogy kimenjen belőle a kellemetlen íz. Így is pár napig erősebben lehetett érezni az ízét, de utána elmúlt.
2018. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kifolyattam 4x, tartályos
2018. nov. 17. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

szereld le azt vackot ,

simma viztol nem lesz semmi bajod.én mint írtam ittam ilyen vizet és gyógyszer ize,vegyszer ize van és 2 kortytol gyomorfájásom lesz igy volt már hogy szoltam,hogy rendes csapvizet kérek .na attol nem fájt a gyomrom.

2018. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
65 ezerért nem szeretném csak úgy leszerelni... nekem a rendes csapvíztől fájt és szerintem jó az íze alapból
2018. nov. 18. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nincs kérdés.enged ki sokáig hátha jó lesz pőrgesd feleslegesen vízórád.
2018. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OKé, pörgetem.
2018. nov. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!