Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti örülnétek ha a...

Szülők! Ti örülnétek ha a lányotok tortát sütne nektek? Mert az én apukám szinte nem is örült neki csak mondta hogy nem kellet volna.

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az infó!
2018. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok szülő, de ennek alapból minden normális szülő örül.

Alapból, mert azért vannak érdekes torták, fel is lehet gyújtani közben a konyhát meg minden.

S van, aki nem szereti a tortát s nem jut el odáig, hogy az tökmindegy, mert a gyermeke neki készítette és az szívmelengető dolog.

2018. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális szülő főleg fiatal gyerekkel szinte bárminek örül.
2018. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jelenti azt a "nem kellett volna", hogy nem örült. Csupán lehet, hogy nem akarta volna, hogy evvel vesződj miatta.

Én is ilyen vagyok amúgy. Mármint szerintem sokan, akik ha kapnak valamit, vagy ilyesmi, akkor kellemetlenül érzi magát, nem tudja mit mondjon, meg alapból nem szereti ha az emberek miatta vesződnek valamin. Szóval kitudja.


Amúgy én örülnék. :)

2018. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud sütni és nem hagy katasztrófa sújtotta területet a konyhában, akkor örülnék neki
2018. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!