Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert furcsa az osztalytarsaim...

Miert furcsa az osztalytarsaimnak hogy nem eszek a suliba?

Figyelt kérdés
Szoval mielott elindulok a suliba elotte eszek itthon de a suliba mar nem eszek majd csak itthon eszek kb.4-kor es 6kor eszek reggel.Egyszeruen nem kivanom a kajat a suliba.Parszor probaltam enni de nem esett jol.Miert furcsa ez a tobbieknek? Persze ezeket mindig olyanok kerdezik akik minden szunetben esznek es mindig ehesek.17/l
2018. nov. 29. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Te is írod, eleve azok kérdezik, akik mindig esznek, nekik nagyon bizarr, hogy te kibírod.

De amúgyis roppant szokatlan ez, kevesen hagynak ki ennyi időt két étkezés között. Nekem a szemem se rebbenne, mert én ritkábban eszem, mint te, bár a te korodban ez még nem így volt.

2018. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert alapvetően pár óránként kisebb adagokban lenne celszerű enni. De ha neked nem esik jól, egyél úgy, ahogy jól esik.

Furcsálják, mert ennyi idő evés nélkül minden nap szokatlan. Én pl elájulnék!

2018. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én 5 napnál sem ájulok el, viszont éheznék, ha délután 4 előtt ennék s nem enném túl magam... Bizony, ez egyéni. Szerencsére nem igaz, hogy több kis étkezés kell, nagyon jó a szervezetnek a kevés nagyobb is, ha az adott embernek az passzol. Aki csak magára kényszeríti, annak kevésbé jó.

Az időszakos böjtnek pedig jópár előnye van, bár ezt a kérdező nem éri el, 16 óra böjt a legszolidabb tipikus verziója. Nálam 23 van, amit nagyon élvezek, mert az evést és esetleg az utána levő 1-2 órát kivéve mindig jóllakott vagyok és nincs macera az evéssel. Mindenki csinálja azt, amit az ő szervezete preferál s amire lehetősége van.

2018. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én a suliba az egész "karierem" alat csak egyetlen egyszer vittem tízórait, azt is hazavittm. Mégsem szóltak meg érte. Dehát "Andere Städtchen, andere Mädchen"
2018. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem őket kérdezed meg?

De ha gondolod, add meg az elérhetőségüket, én megkérdezem tőlük, aztán majd megírom!

2018. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki figyeli, hogy ki mikor eszik, nekem meg ez a furcsa.

Ha neked ez esik jól, csináld ezt. Én anno nem reggeliztem, du. 4-kor ettem először, mert az esett jól, ha reggelente ettem rosszul voltam, ha suliban, akkor mire hazaértem nem voltam éhes, így inkább a szendvics helyett a főételt választottam.

2018. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!