Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valóban furcsa, hogy ilyen...

Valóban furcsa, hogy ilyen dolgokat is megeszek?

Figyelt kérdés

Alapvetően "normális" ételeket eszem, de (mások szerint) furcsa dolgokat is szoktam napi szinten fogyasztani. Például: a jeget időjárástól függetlenül napi szinten eszem. Reggel-este egyet-egyet elszopogatok. Ha nasira vágyok, panírmorzsát eszek. Sokszor csak azért keverem be a palacsinta, muffin tésztát, hogy úgy, nyersen megegyem. A száraz, kemény tészát gyakaran ropogtatom főétkezések előtt. A mirelit, fagyasztott sültkrpumpli a kedvencem, 1 hét alatt egy egész 2,5 kilós zacskót meg tudok enni. Mostanában arra is nagyon rászoktam, hogy a nyers krumplit kis csíokokra vágva kis időre vízbe áztatom és úgy eszem meg. És még sok minden más ilyesmit is megeszek, csak most hirtelen ennyi jutott eszembe.


Mindez csak azért merült fel bennem, mert elmondtam az iskolában az egyik gyereknek, hogy én ilyesmiket eszek és elborzadt. Valóban olyan furcsa lennék? Közületek is eszik valaki ilyeneket, vagy csak én?


2018. okt. 20. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Valóban.
2018. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem szokványos, az biztos, de ha neked ízlik, akkor egészségedre.

Van aki a haját eszi, van aki meg papírt. Ez ennél pár fokkal jobb.

2018. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem furcsa. Az lenne a furcsa, ha mosóport, szivacsot, vagy krétát ennél.
2018. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Sokan vannak így, éppen az említett dolgoknak határozottan érdekes íze van.
2018. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem fura. De nem egészseges így táplálkozni!
2018. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is imádom a bolti mirelit krumplit csak úgy fagyosan. 😍
2018. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez nagyon fura. A jeges dologgal már találkoztam, kis tini lányok ropogtatták. Ők nem szopogatták, hanem egyenesen ráharaptak. Elég nagy hülyeség, mert bele is törhet a foguk.

A nyers krumplit minek áztatod vízbe mielőtt megeszed? Anélkül nem jó. Én is be szoktam kapni néhány darabot, miközben felvágom, de csak párat, és nem mindig.

2018. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
A jég evés, a jeges ételek kívánása betegség jele, súlyos vashiányra, vérszegénységre utal.
2018. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

A 8-nak igaza van!

[link]

[link]

2018. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
79%
A jégevés iránti vágyat pagofágiának hívják, és vashiányra utal.
2018. okt. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!