Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gluténmentes bejglit hol...

Serin kérdése:

Gluténmentes bejglit hol lehet kapni? Kinek mi a tapasztalata a minőségével?

Figyelt kérdés
Gluténmentes bejglit keresnék, eddig nem sok sikerrel. Fontos lenne, hogy helyben vásárolható legyen, hogy meg is tudjuk kóstolni hamar és még rendelni, ha jó is. Nagyon kevés helyen van és ott is csak előrendelésre, ráadásul már most nem is fogadnak több rendelést.

#bejgli #gluténmentes #gluténmentes bejgli
2018. dec. 15. 08:14
 1/5 TR75 ***** válasza:

Nem tudom, hol laksz, de ők csinálnak mindenmentes bejglit is, és az országban van pár helyen boltjuk:

[link]

(Bár azért eléggé kifutottál az időből, de egy próbát mindenképpen megér.)

2018. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én még nem kóstoltam őket, de láttam, hogy az Aldi-ban illetve az Auchan-ban is árulnak. Igaz, ezt nem tudod megkóstolni, de ha jól emlékszek kb 500-700 ft volt, ami szerintem nem sok érte.

2018. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem írtad meg, hol laksz.

Itt egy budapesti cím (sütemények, kenyerek, helyben sütve, vagy akár külföldről is, behozva. Jó üzlet. Nem írok minőséget, ízt, mert ez egyénenként változó. Menj el, kóstold meg magad.):


[link]


Ámde van üzletük szerte az országban, pl.: Szeged, Veszprém, Debrecen. Egyúttal webáruházként is működik )legalább is a budapesti Vág utca 9. sz. alatti üzletük. Van, amikor kóstolófalatkákat is ajánlanak.

2018. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Budapesten vagyok, végigpróbáljuk, amit írtatok!
2018. dec. 16. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Glutenerzekeny nagybatyam mindig mindent itt szerez be evek ota:

[link]

Kek metro vonalan van Ecseri es Pottyos utcai megallo kozott.

Pekaru rendelest karacsony elott pont még ma lehet utoljara leadni!

2018. dec. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!