Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ehető ez a kolbász?

Szerintetek ehető ez a kolbász?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy a hűtőm hátuljában állt egy kis víz (ami meg is poshadt), és víztócsában volt becsomagolva (műanyag csomagolásban) a kolbász. Kibontottam, nem büdös, de kicsit vizes. Nem tudom hogy az a víz a műanyagon átcsordogált poshadt vízből származik vajon, vagy mivel a hűtő hátuljában hideg volt, így a csomagoláson belül a hideg "kicsapta" a csomagoláson belüli levegőből a párát.


Ti megennétek?


2019. jan. 2. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem enném meg. Ki tudja abban a "tócsában" milyen baktériumik voltak. Szerintem az egész enm ér annyit. Ha nagyon nem akarod kidobni, akkor azt javaslom, süsd meg tojás alá, vagy bármilyen mas módon hőkezeld. Akkor nem lehet mondjuk nagy gond.
2019. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne sok botulinum baktérium, akkor ehető.
2019. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

# 2 de lehet belőle nagy baj.

olvasd a wikin a botulizmus-t

2019. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Vágd ki , nem ér meg pár száz vagy ezres tétel pár nap küszködést vagy komoly vagy végleges .
2019. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!