Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet chupa chups nyalókát...

Hol lehet chupa chups nyalókát kapni nagyker mennyiségben?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen műanyag hengeres kiszerelésben, kisboltokban ezer helyen láttam már, de mindenhol csak darabra lehet kapni a nyalókát, nekem pedig hengerestül, ebben a nagy kiszerelésben kellene. Google-ztam, néztem a metro honlapját is, de sehol semmit nem találtam. Az érdekel, vajon merre forgalmazzák a hengert, illetve hogy mibe kerülhet.

Valami ilyesmire gondolok, kisebbre, nagyobbra akár:

[link]


2010. jún. 29. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy ilyen pont van e azt nem tudom,de sok nyaloka ,gumicukor van nagy kiszerelésben,boltosok vásárolnak itt,de bemehet magánszemély is.sztem 5-6 ezer körül lehet,de nem akarok hülyeséget irni.
2010. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Metro.
2010. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
am metroban is lesz, láttam, még az a másik féle is ami ilyen kis hengereken van és forog is, ha már nincs rajta nyalóka olyan mint vmi nagy görkorikerék:D
2010. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!