Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Volt már olyan étel az életedb...

Volt már olyan étel az életedben, hogy mikor megkóstoltad kihánytad?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 13:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Ovodás koromban a spenótot rámerőltette az óvónő, én pedig kb 2 másodperc múlva visszahánytam neki a tányérba.

Illetve a tökfőzelék "szagát" se bírom

2019. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
Hagyma, még gyerekkoromban. Azóta sem változott. Most is kihánynám. Még a gondolat is elborzaszt.
2019. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Ovis koromban .. Dadus megtömött paradicsomos káposztával. Telibe hánytam az ovit. Azóta sem tudok megenni semmit amiben paradicsom van.
2019. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a nagyon kapros tökfőzelék. Mert alapból a tökkel nincs bajom, nincs sok íze. De a kapor >.<
2019. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a sárgadinnye ilyen, amikor megkóstoltam, elhánytam magam. A szagától is öklendezek, de még akkor is, ha valaki mellettem sárgadinnyés fagyit eszik. Mással ilyen nem volt, pedig rengeteg sokkal "undorítóbb" dolgot ettem már, de előbb ennék újra rothasztott cápahúst, mint sárgadinnyét, attól nem voltam ennyire rosszul :)
2019. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%

Még nem, szerencsére.

Olyan viszont van, aminek hányingerem van a szagától, amikor épp fő. De ha kész, akkor már finom, simán megeszem.

2019. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Pacal pörkölt. Már a szagától öklendezem
2019. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
friss töltött káposzta, disznóvágáson. Olyan zsíros volt, hogy azt elmondani nem tudom. Egyből jött is vissza.Évekig nem ettem utána töltött káposztát.
2019. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Sárgadinnye, szintén. Pedig már 18 voltam. Sosem tetszett az illata sem, előtte nem is kóstoltam meg soha, de annyira erőszakosan tukmálta egy rokon, hogy muszáj volt elfogadni és egy nagy falatot elkezdeni rágni.

Szerencsém volt, hogy nagyon beszélgettek valamiről, így sikerült kislisszannom a mosdóba, addig tudtam tartani könnyek között a számban, de aztán azonnal jött ki minden és estig rosszul voltam.

2019. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

Babatápszer, és állítólag még ez a legédesebb tápszer.

Férjem győzködött hogy kóstoljam meg milyen finom, meg hát a gyerkőc is jóízűen eszi üsse kő.

Kihánytam,nagyon nagyon rossz ízű nekem.

Szintén terhességhez kötődik hogy vettem hűtőillatosítót, citrom illatút, csak azzzal nem számoltam hogy a felbontott sonka átveszi az ízét.

Az a felmosószeres hús íz valami förtelem volt, fél terhességem alatt nem bírtam megenni a húst mert mindenbe azt a vegyszeres citrom ízt éreztem.

Eddig éhes voltam , gondoltam is hogy így este már nem kéne ennem, de most ezeket felidézve már nem kell bűnöznöm, köszi kérdező :)

2019. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!