Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc csokimárkátok...

Melyik a kedvenc csokimárkátok és havonta mennyit vesztek belőle?

Figyelt kérdés
Sokan írjatok, kíváncsi vagyok. Nekem a Milka nem ízlik. A tejcsokikat nem nagyon szeretem. Inkább a sötétebb csokikat. Kóstoltam egyszer Boci csokit, na az elég finom volt. Sajnos nálunk nem lehet kapni. -Szlovákia.

2019. jan. 9. 19:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Vettem kóstolóba Toblerone csokit, mert agyon dicsérték a neten, hát nem ájultam el tőle. Nálunk az Orion számít csokimárkának, meg még a Figaro. Érdekes, a Sportszelet viszont ízlik, először életemben Pozsonyban kóstoltam meg a csokigyárban. Nem tudtam hogy rumos ízű. Meglepetés ért. :D De elég jó. Nem kóstoltam még a Kinder Buenot, és a Ferrero Roschert. Rafaellót már ettem, nem olyan rossz, de nem túl nagy robbanás az sem. Toffifet már ettem. De tényleg kár hogy Boci csoki nálunk nem kapható. Azt sajnálom. Ami még a legjobban ízlik az inkább a nugát. Csoki téren elég válogatós vagyok.
2019. jan. 9. 22:00
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden tejes csokit. Boci/ milka mindegy. A kedvenc a raffaello . Imádom. Etcsokibol csak a narancsosat eszem meg . Ezekből heti 1x -2 hetente 1x eszem meg kb fél táblával/ dobozzal

Igaz nem csoki, de a kinder maxi king mindenek felett . Bármennyit megtudnék enni belőle. Minden nap eszek egyet

2019. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ferrero, barackos kekszes Boci, knoppers,snickers, túró Rudi

Általában naponta 1x egy keveset

2019. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Heti szinten van 10-15 sima vagy joghurtos fitt túró rudi.

Igaz nem csoki de ez a kedvencem

2019. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Annyira nem vagyok csokis. Nekem túl édes, tömény magában.

Ellenben mégis a Boci, sárga barackos kekszes nagyon ízlik, de ritkán veszek. Milkabol az Oreós, de ritkán, esetleg a Tuc kekszes. Hónapok óta nem vettem.

A Knoppers (nem tudom ez szamít e) az kedvenc, havi szinten többször is élek vele nasiként.

Én inkább müzli szeletes vagyok nagyon. Csokibol ezeket szoktam ami így eszembe jutott.

2019. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy csokis, de ha eszem, akkor vagy fehéret, vagy étcsokoládét, ez utóbbiból a Lindt márkájút szeretem a legjobban.
2019. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
54%
Hogy őszinte legyek, nekem még egy olyan csoki sem volt, amire azt mondom: ,,na ez igen". Egy kutya mind. A milka és a boci a legnépszerűbb itthon. A Fererro meg ilyeneket nem sokan engedhetnek meg maguknak, és nekem nem is nagyon ízlik. Az árát nem nagyon éri meg. A Rafaello a kókusz miatt nálam kizárva. Ha a sütiket kérdezted volna, nálam a Marlenka a favorit.
2019. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én nagyon sznob vagyok ebben a témában

Ritter Sport és a Lindt csokikat imádom.

2019. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hetente talán egy csomaggal vagy annyi se, havonta egy csomag. Nem eszem mindig csokit
2019. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%

Kulfoldon elek, a "keseru" csokikat szeretem, amik nem is keseruek, nem tudom, magyarul miert igy hivjak.

Dark, vagy special dark csokik a finomak. Kulonosen a See's es a Dove markajuakat szeretem, de dobogos a Hershey is. Naponta eszem egy keveset beloluk.

A tejcsokit nem szeretem, es nem is szerettem soha.

Magyarorszagon anno egy tortabevono volt a kedvencem, Katica vagy valami ilyesmi volt a neve.

2019. jan. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!