Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc saláta...

Melyik a kedvenc saláta receptetek? Milyen gyalran esztek salátát?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 21:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem gyakran, de a görög saláta a kedvencem. Gondolom azt nem kell elmagyaráznom, hogyan készül:)
2018. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dupla tojássaláta: Fürj és tyúktojásból készül majonézes.

Sajtkrémes paprika saláta.

2018. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhez eszem nyers zöldséget, de a salátákat alapból kerülöm.


Azért van egy kedvenc, amit évi 2-3 alkalommal eszem. Jégsaláta az alapja, van benne alma, paradicsom, valami ropogós zöldség (retek, zöldpaprika), ha van, uborka, nem árt neki a gránátalma sem... Víz, balzsaecet, tárkonyos ecet (a tárkonyos a kedvencem, de a salátákhoz a balzsamecet megy, viszont az túl édes nekem, így keverve okés, amúgyis, több íz :D). Plusz sajtkockák (félkemény, ízes sajt) és egy csomó frissen sült, meleg vöröshagyma, lehetőleg cukkinivel vegyesen.


Más salátát nem szoktam enni, bár az uborkasalátát is szeretem még, de én magam nem csinálom, eszem az uborkát simán, ugyanúgy jó.

2018. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Amerikai káposztasaláta (cole slaw)

Csikokra reszeled a káposztát és a sárgarépát. Összekevered Univer majonézzel. Bőven kell rá majonéz, különben száraz lesz, és nagyon fontos a jó minőségű majonéz (Univer), nem lightos, hanem normál zsirtartalmú, különben nem lesz finom.

2018. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem : főtt tojás , jegsalata, uborka, paradicsom. Esetleg lilahagyma és lilakaposzta . Ezersziget öntettel.
2018. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!