Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Régen és ma az alsóbb munkásré...

Régen és ma az alsóbb munkásréteg nem szomorú hogy egyszerűbb olcsóbb ételek teszik ki az étkezéseik nagy részét?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne viccelj, magyarorszagi viszonylatban nem csak a munkasreteg kenytelen igy etkezni, lassan annak is orulni kell, hogy van mit enni.
2019. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2019. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
nem
2019. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Külföldön,marha jó, diplomás munkahelyünk van -tehát nem melósok vagyunk-és kva egyszerű, paraszt kajákat eszünk. Az alapanyagra figyelünk azért,hogy minőség legyen. Főzelék,paprikáskrumpli,zöldségleves, tejbegríz, bundáskenyér, melegszendvics. Ha puccos kaja kell,éttermezünk. Ha Magyarországon vagyunk, sima magyaros kaja a nyerő. Elérulom,hogy az egyszerűbb,olcsóbb ételek-ha nem a minsőségtelen vacak az alapja-sokszor egészségesebb és hasznosabb,mint a menő.
2019. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

nem értem a kérdezőt. egyszerű olcsó ételek. attól egyszerű, hogy nincs benne 10+ összetevő? hogy nem készül fél napig? a munkásréteg dolgozik, nincs idő bonyolult, pepecselős ételeket készíteni. az a lényeg, hogy finom legyen, laktató és viszonylag gyors.

olcsóság meg vitatható. ugyanaz a krumpli más árban van egy belvárosi kis zöldségesben mint egy falusi boltban. vagy arra gondolsz, hogy rib eye helyett olcsóbb húst vesznek az emberek? nyilván van aki rá van kényszerülve az olcsó húsra, de van aki pont azt szereti. én pl sose vennék csirkemellet, hiába imádja mindenki, én jobban szeretem a szárnyat, combot, ami mellesleg olcsóbb is szokott lenni.

2019. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Tanárként nem tudom hova tartozom, de soha nem volt gond a normális étel az asztalon. Mivel a hagyományos konyhát részesítjük előnyben és a rendszeres étkezéseket főtt étellel, meggyőződésem, hogy a családunk tökéletesebben táplálkozik, mint sokan a millióikból.

Ízléseken meg nem nem szabad vitatkozni, ha nyernék a lottón (nem lottózom :) akkor sem ennénk máshogy, legfeljebb szakácsnő csinálná az ételt.

2019. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%
Nyilván szomorú. Kenyér tea. Meggondolni hogy belefer-e pl lecsokolbasz. Nem vidám.
2019. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JaniB válasza:
50%
De szomoru de nem tud mit szegénysége ellen tenni :-/
2019. febr. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!