Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy egesz tabla...

Megettem egy egesz tabla csokit, viszont azon kivul csak egyszer ettem ma?

Figyelt kérdés

Eloszor is szeretnem elmondani, hogy nem fogyozok, csak ugy gondolom, itt kapom a legtobb valaszt. :)

Szoval ma csak reggel ettem egy csirkemelles-vajas szendvicset es egy kis poharas kakaot ittam melle. Utana nem voltam ehes, szkippeltem is az ebedet. Aztan most delutan rokon meghozta Nemetorszagbol a tejcsokit, es ugy rabuktam, mint aki nem evett semmit mar 1 hete. :D Tehat igen, becsuszott az egesz tabla.

Viszont kezdek ehes lenni rendes kajara...olvasgattam ilyen kerdeseket, es legtobben azt irtak a kerdezonek, hogy a nap hatralevo reszeben csak gyumolcsot es zoldseget egyen.

A kerdesem az, hogy birjam ki en is es gyumizzek/zoldsegezzek ma vagy ehetek valami mast it?


2018. máj. 19. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Azt eszel,amit akarsz. Senki nem tilt semmit.
2018. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Jaj dehogy gyümölcsöt, cukorra cukor? Fehérjét egyél, mert a mai napodban nem sok volt még. Zöldség teljesen jó hozzá.
2018. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!