Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani hízlaló...

Tudnátok mondani hízlaló ételeket/italokat?

Figyelt kérdés
Sajnos történt egy trauma az életemben ami nagyon megvisel még mindig. Ez miatt fogytam jó pár kilot egyszerüen nem tudtam enni. Eddig is vékony voltam most meg tényleg. Látom magamon hogy ez igy nem mehet és a kérdésem az lenne akik ilyenhez értenek hogy hízlaló ételek/akár italokat tudnátok e mondani ilyen pizza meg kenyerek még mindig nem mennek le a torkomon hanem amit könnyebben ellehet fogyasztani. Remélem érthetően leírtam. Köszönöm a segítséget.
2019. márc. 11. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Egyél gyümölcsöket. :) Még jobb, hogyha tejes turmixot gyártasz belőlük.
2019. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy mit eszel, bármilyen étel jó, ami jól esik. Az lenne a fontos, hogy többször egyél kis adagokban, nem kell egyszerre sokat enni, ne terheld meg a gyomrod.

Egyél sovány húsokat, halat, tejet,sajtot túrót, tojást. A tojás nagyon jó fehérjeforrás, és változatosan elkészíthető, minden a szervezetnek fontos tápanyagot és vitamint tartalmaz.

Ugyanazokat az ételeket egyed amit szeretsz ,csak dúsítsd vajjal, tejszinnel, tejföllel, tojássárgájával, hogy minél nagyobb legyen a tápértéke.

2019. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mogyoróvajat (bio, cukrozatlan) és hasonló diófélék krémjeit ajánlom. Egészségesek, és olyanok, mint a Nutella. Biztos jobb kedved lesz tőlük, és rengeteg kalória van bennük, nagyon hízlalóak :))
2019. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!