Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egészségesnek számít?

Egészségesnek számít?

Figyelt kérdés
Csináltam egy fagyasztott málna/1,5%-os tej/ görög narúr joghurt/ egy kevés méz turmixot? Ez mennyire számít egészségesnek? Jó vacsora helyett?
2019. márc. 22. 19:21
 1/5 anonim válasza:
26%
szia szerintem igen csak ne 9kor edd hanem inkább fél 6kor
2019. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Eltelít, de annyira cukros, zsíros, hogy nem érdemes ilyent enni vacsorára.


Kifejezetten egészségesnek sem mondanám,sőt...

2019. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Eltelít egy kis időre*
2019. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha 9 helyett fel 6kor eszem egy hamburgert, akkor egészségesebb? Mi ez az új b.romsag már megint?
2019. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem abszolút. Én most vajas kenyeret eszem, de kentem rá Ájvárt is, ami nagyon egészséges, és eszek mellé szalonnát is, de vékony csíkokra szeltem. Meg még kb. fél óra múlva fekszem le, szóval addigra már tutira nem jön vissza a nyelőcsövemen, mert a házi orvos mondta, hogy legalább fél órát várjak a lefekvéssel miután bezabáltam.

Meg különben magas párnán fekszem, és azt is betartom, hogy amíg nem nem emésztem rendesen, a bal felemre fordulok, hogy ne jöjjön fel az epe.

Szóval szerintem ha azt vesszük egészségesen vacsizok, mert amiket eddig olvastam az internetről, azokat betartom.

2019. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!