Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A hekk (filé) a halak között...

A hekk (filé) a halak között mennyire számít egészségesnek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Eléggé.
2018. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Kimondottan szeretem a hekket, csak a fejét ne lássam. Elég csúnya szegény. Egyébként egészséges, még mindig jobb, mint a pengasius, aki szennyvízben él többnyire.
2018. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes egyébként, hogy nemrég olvastam egy toplistát azokról a halakról, amik a legkevesebb nehézfémet tartalmazzék. Ilyen téren a pangasius szerepelt a top5 listában. Ettől független én is inkább kihagynám, és a hekket választom.

Hekk nem a legkiválóbb minőségű halakhoz tartozik, de semmi baj nincs vele. Vicc, hogy nagyon olcsón tudják importálni, (ezért terjedt el a Balatonon a német vendégek kedvéért) mégis drágán árusítják boltban is, és a strandokon is. Mindig inkább a hekk, mint a vízzel feltelített egyéb, olcsó halfilék.

2018. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

a jobb, igényesebb népek nem véletlenül csak a pisztrángot, és a lazacot eszik. A pisztráng nem él meg a szennyezett folyóban sem.

A ponty, és a többi...hát azt nem tudni hol úszott..

2018. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

2-es vagyok. Na, ilyen a hekk, mivel írtam, hogy csúnya feje van. Most megint rákerestem, mert elfelejtettem, pontosan hogy néz ki egészben. Ráadásul Csacsihalnak is hívják a Wiki szerint. Na szegény pára mindenre hasonlít, csak a csacsira nem. :D


[link]

2018. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!