Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki erre a csokira?

Emlékszik valaki erre a csokira?

Figyelt kérdés

A'80-'90-es években volt kapható, pici kis téglalap alakú E.T.csoki. Kék papírja volt.

Nagyon szerettem, és akárkinek említem, senki nem emlékszik rá.

Segítsetek, hogy bebizonyíthassam, hogy tényleg létezett ilyen. :)

Ha esetleg valaki képet is találna róla, nagyon hálás lennék érte.



2019. márc. 29. 01:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Én emlékszem ilyen pici kékcsomagolású csokifalatra, még korábbról, az tejcsoki volt, talán boci, és nem E.T. névre hallgatott. Neked a feledés homályában összekeverednek az emlékeid. Az nem lehet, hogy létezett és senki nem emlékszik rá, nem volt az az idő olyan régen! Egyébként volt ugyanilyen pici téglalap alakú étcsoki is, talán szerencsi, de az sárga papírú volt.
2019. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Akárhogy kutakodok az emlékeimben, ilyen csokiról én sem tudok. A 80-as évek végén, elején voltam gyerek, amikor már megjegyeztem dolgokat. Szóval akkoriban tizenéves korom elején jártam. Mi lenne, ha megkérdeznéd a szüleidet? Csak egy ötlet. Vagy nem ők vették neked?

Tudnék sorolni pár retró csokit, de hát nem ez a kérdés, csak gondoltam erősítem a "nem emlékszem rá-sok" táborát. Mondjuk koppannánk, ha valaki tényleg előállna itt ezzel a csokival.:)

2019. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem koppanunk, miért koppannánk. Nem tehetünk róla, ha nem emlékszünk. De azt látom, hogy valami kétbites nyomi azért végig lepontozta a válaszokat. Biztos E.T. :)
2019. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Lehet, hogy ez csak a film miatti, alkalomszerű átcsomagolása volt valamilyen másik tejcsokinak?


Én például emlékszem, még a hetvenes évek elején, amikor Magyarországon először lehetett kapni a Tiklerc nevű cukorkát, ami később, és még ma is PEZ néven ismerünk. Egyszer csak megváltozott a csomagolása, és fogadok, sokan már a Tiklerc névre sem emlékeznek.

A Gugli sem "emlékszik" rá. :) Csak én... (?) :D

2019. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!