Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Emlékszik valaki erre a csokira?

Emlékszik valaki erre a csokira?

Figyelt kérdés

Úgy 12-13 évvel ezelőtt vettem utoljára, sajnos a nevére nem emlékszem, de úgy rémlik, hogy hazai gyártmány volt. Lehetett kapni banánosat, meggyeset, valamint ha jól emlékszem, akkor dinnyéset és diósat vagy rumosat is. Hosszúkás, vékony csoki volt, étcsoki külsővel és a belseje nem folyékony volt, hanem kemény. A meggyes csomagolása piros volt, a banánosé sárga, de volt még zöld csomagolású is.

Remélem valaki ráismer...Lehet még valahol kapni ilyen csokit??



2014. szept. 29. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a Coopban.
2014. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kifli banàn szeru alakja volt a csokinak?
2014. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom melyikre gondolsz, sajnos a nevére én sem emlékszem. A Coop, Penny, Goods Market, 100 forintos, boltokban lehet kapni.
2014. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami rémlik, de nem jut eszembe a neve. Nekem is rögtön az ugrott be, hogy a Coopban láttam ilyeneket.
2014. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Pennyben van, Derby a neve.
2014. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg Americana?

[link]

2014. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha erre a fajtára gondolsz, ez van a Lidl-ben is, és a 100-as boltokban darabos kicsomagolásban:

[link]

2014. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!