Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emlékszik még valaki a 'retró'...

Emlékszik még valaki a 'retró' Maci csokira? Lehet még kapni olyat Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a piros táblás csoki, aminek a párja a Budapest, akkor a Tescoban is van.
2016. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én emlékszem, ha arra a táblásra gondolsz, aminek egy helyes maci volt a papírján, pirosas háttérben.

Az darált földimogyorós volt, és tényleg, az akkori időkben gyártottak között ez finomnak számított.

Nem esküdnék meg rá, de, mintha "retro" heteken láttam volna már multiknál.

Normál árukínálatban sajnos nem láttam sehol.

2016. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fix, hogy ott van a Tescoban. Tudom, mert a páromat Macinak hívom, és múlt héten is mutattam neki, hogy ott van. :)
2016. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van a Tescoban. :)

Vettünk már a fiamnak is,hogy megmutassuk akkoriban,az volt a legjobb csoki.

Kajla is van a Tescoban. :)

2016. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Maci csoki - [link]


Tesco, Spar, Interspar, CBA. Lidlben - amikor retro hetek vannak.

2016. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez az :D ! De sajnos csak retro heteken láttam én is. De most már elég sűrűn vannak, nem lehetetlen hozzájutni.
2016. márc. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm :) sajnos nem vagyok magyarországi, csupán érdeklődtem, hogy lehet-e még olyat kapni, de ha arra járok mindenképp szeretnék venni :)
2016. márc. 25. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízzál meg valakit itthon, hogy vegyen neked pár táblával, amikor lesz, és fóliába csomagolva tegye fagyasztóba, míg el nem viszed, mert könnyen megavasodhat, és akkor oda a nosztalgia :)
2016. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Aranyos vagy köszi az ötletet, de nem igazán van kit megbíznom ezzel, de remélem hamarosan megyek arra, és tudok venni! Igazából annyira nem lesz nosztalgia, mert még életemben nem ettem olyat :D idősebbek meséltek róla, hogy "jaj milyen finom csoki volt az akkoriban" és kíváncsi vagyok rá :-)
2016. márc. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!