Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam magam hozzá...

Hogy szoktassam magam hozzá az alkoholhoz?

Figyelt kérdés
Mennyit igyak, miből? (Házibuliba megyek, nem ott akarom először kibprobálni$

2019. ápr. 18. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a patkányméreghez, kis adagokban.
2019. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy sör, vagy fröccs, boros kóla még senkinek nem ártott meg. Töményet ne!

Egész idő alatt egyfélét igyál és abbólis mértékkel, akkor nem lesz gond!

2019. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Buli előtt dobjál be egy kanál dizsnószírt.
2019. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi időd van a buliig, de igyál meg este egy sört, másnap este egy feles pálinkát, aztán meglátod, milyen hatást váltanak ki belőled. A házibuliban (meg amúgy sehol máshol) ne keverd egymással a piákat, azaz egyféle dolgot igyál, akkor nem leszel rosszul. És nyilván ne töménytelen mennyiséget.
2019. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bimke válasza:
50%
Nézd Bartos Cs. Istvánt a YouTube-on, ő majd megtanít inni!
2019. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előtte egyél, mert ha éhgyomorra iszol, kiüt.

Ha nem vagy hozzászokva, akkor keveset igyál és ne töményet, például egy kevés sört, vagy fröccsöt: bort vízzel.

2019. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyél előtte, lehetőleg valami jó telt, zsíros kaját, ami felszívja, és akármennyire is tukmálják, NE KEVERD a piákat: egy fajta tömény, egy fajta kísérő.
2019. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

És mi lenne, ha egyszerűen nem innál? Ha eddig nem hiányzott, most miért kellene?

Kedvesen közölnéd, hogy te alkohol nélkül is igazán jól tudod magadat érezni.

2019. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
sehogy ha eddig nem itál akkor ,nem muszåj buli kedvėért elkezdeni ,bulikba jozan emberek is kellenek hogy részegeket haza tudjåk vezetni.
2019. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam, mint te. Szeretek egy-két alkoholos italt, de nagyon sokáig nem volt olyan társaságom, akikkel tudtunk volna iszogatni, mert a barátaim nagy része nem iszik alkoholt. Egyedül pedig nem áll neki az ember otthon inni (legalábbis én nem). Aztán később összebarátkoztam olyanokkal is, akik fogyasztanak alkoholt és velük eljártunk kocsmákba, bárokba vagy akár otthon is összejöttünk ilyen filmezős estékre. Örültem neki, mert akkor legalább volt kivel iszogatni egy kicsit, viszont nem volt hozzászokva a szervezetem és emiatt óvatosabban kellett. Az szerintem is jó tanács, hogy ne keverd, ne üres gyomorra és próbáld meg fokozatosan, eleinte könnyebb italokkal pl. sör, fröccs stb.
2019. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!