Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » *FONTOS* Szerintetek oké -e ez?

*FONTOS* Szerintetek oké -e ez?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kolbászhoz és virslihez mindig tejet iszik. Szerintem ez undorító. Ti mit gondoltok?

2019. ápr. 30. 17:36
 1/7 anonim válasza:
93%
Elég fura. De kinek hogy esik jól...
2019. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Én is szoktam. Mi ebben az undorító?

Kinek mi.

Én imádom a lekváros kenyeret sajttal.

Vagy a sonkát gyümölcsökkel.

Vagy túrós tésztát, rakott krumplit ketchuppal.

Másnak ez is undorító..


Nekem meg tudod mi az? A baromfihús, a pacal,a zúza és társai. Attól hányinger kerülget ha valaki előttem eszi.


Ízlésről nem lehet vitatkozni..

2019. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

Nem tartom undorítónak, én is szoktam tejet inni amikor virslit eszek.


Azt tartanám undorítónak ha uborkalevet öntene az aludttejhez, azt még ketchuppal összekeverné, áztatna benne egy hétig egy tábla étcsokit majd pedig meginná. Na az undorító lenne.

2019. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Kinek mi. Szerintem például az összes csokinak, cukorkának és a többi édességnek van undorító íze és nem értem, egyesek hogyan szerethetik, na és? Ízléseken vitatkozni felesleges és ostoba dolog.
2019. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell neked azzal foglalkozni, hogy más mit és hogyan eszik.


...


Különösen az ilyen esetekben, amikor abszolút semmi furcsa nincs benne, mert csak magadból csinálsz bohócot.

2019. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
„De gustibus non est disputandum", vagyis az ízlésekről nem lehet vitatkozni, mondja a latin bölcselet és valóban az érzéki szintű ízlésről – ha még lehetne is – akkor sem érdemes.
2019. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha neki így esik jól, akkor hadd igya! :D

Egyébként én minden ember számára ehető dolgot megeszek, nem undorodok semmitől, mégsincs semmi bajom.

Ez szerintem teljesen oké. (=

2019. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!