Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ciki ha én a pilóta vaníliás...

Ciki ha én a pilóta vaníliás karikát jobban szeretem az oronál? Félek hogy így nem leszek a haverok között elég trendy szexi és fancy hiszen mindenki oreozik.

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a pilóta kekszet szeretem! Utálom, hogy a csokikba is teszik már a kekszet, puffasztott rizst, Oreót, bármit, ballasztnak! Most akkor nem vagyok trendi?? 😢
2019. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az oreot. A barátaim sem :D
2019. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, pár év, és a sima és a szilvás Unicumon megy majd a vita. Bár biztos lesznek jägeresek...
2019. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Határozottan nem szeretem az Oreo-t. Olcsó kristályvanillin, pálmazsír, a keksz csakis egy vagonnyi színezéktől lehet olyan fekete....
2019. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%

Nyílván a kérdés cinikus, de azért itt megmutatkozott, hogy mindenki egy underground, alter arc, aki mindentől ami mainstream elzárkózik...

Vagyis igen, arra célzok, hogy pózer.


Na az sem jobb, mint azok akik a kérdésben ki lettek figurázva...


Szerintem mindig is gáz volt ez a márkahűségesdi, komolyan egyesek azon vitáznának hogy a pepsi vagy a coca, vagy a pilóta vagy az oreo?

Nem mindegy?

Ha valaki csak az egyiket szereti, akkor csak az egyiket szereti, ha egyiket sem akkor egyiket sem, ha mindkettőt akkor mindkettőt. Pont.

2019. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!