Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rengeteg kaja hizas nelkul?

Rengeteg kaja hizas nelkul?

Figyelt kérdés

Hogy lehetseges h mar majdnem 2 honapja napi 2500-4000 (ennyi volt a max) kaloria kozott eszek (MINDENFELET) es ennyi ido alatt osszesen egy/masfel kg-ot szedtem fel? Napi 30p seta mindig megvan neha bicikli, kocogas de ennyit 100% h nem egetek el😂

16l



2019. máj. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán ilyen a genetikád, hogy kevésbé hízol, van ilyen.

Attól még, hogy nem hízol, egészségtelenül kajálsz, aminek meg lesz az ára a későbbiekben.

2019. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bélférgeid vannak.
2019. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Még nagyon fiatal vagy,ilyenkor még sokaknak nagyon gyors az anyagcseréje. Több kalóriára van szüksége a szervezetednek, mert még fejlődésben vagy. Azt sem tartom kizártnak, hogy valamit rosszul számoltál. 4000 kalória rengeteg,főleg napi szinten. Még ha nagyon magas is vagy akkor sincs ennyi kalóriára szükséged. Ha így folytatod egy idő után megbosszulja magát, ez biztos. 2500 kalória még elmegy egy tininek egy kis mozgással,az még nem olyan súlyos.
2019. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont a hizas lett volna a celom, 175 centi vagyok es 51-2 kilo
2019. máj. 26. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Sokat aggódsz? Stresszelsz? Szorongsz? Ez napi 6-800 kcalt éget el.


Én nemrég olvastam, hogy 3500 kcal felel meg egy kiló zsírnak a testünkön, tehát ennyit kell edzeni, hogy egy kiló lemenjen..


Naponta szerintem elégetsz 2500 kcalt(gondolom van tesi órád 3x egy héten, mellette jársz szórakozni(tánc égeti a zsírt), az is fontos, hogy miket eszel.. és hát.. növésben vagy! Ilyenkor többet éget el a tested, hiszen fejlődsz minden nap, hogy befejeződhessen a biológiai érés..


Szóval szerintem simán csak rendben lévő tini szervezeted van.


Ha van lépcső a sulidban, azt is számold bele(nekem 3 emeletes sulim volt, tele volt vékonyakkal, mert minden nap rengeteget lépcsőztünk)


Ha menzás vagy, ott nem hízlaló kaja van..



Milyen szép idők is voltak, mikor a te alakoddal voltam 16 éves, és minden nap a mekiben reggeliztem egy rakás kaját, utána suli után bezabáltunk valamelyik gyorskajáldában, és szálkás testem volt, tele voltam energiával, szinte semmi zsír, 45 kiló voltam 170hez, tehát a te méreteid.. Imádtam.


Persze én szorongtam is mellé rendesen, az is égette a kalóriákat(mmint később megtudtam)

2019. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!