Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem figyeltem a boltban és...

Nem figyeltem a boltban és vettem egy zsugor szivárvány aqua Lúgos vizet (9,2pH) bátran megihatok egy üveggel naponta (1,5L) vagy használjam el másra?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és az egyik helyen nagyon ajánlják a fogyasztását, a másik helyen meg már nem igazán. Nektek mi a véleményetek? Reggel nem figyeltem csak azt hogy mennyibe kerül, és most vettem észre mikor már kibontottam hogy mi van ráírva. Ilyen melegben általában megiszok egy üveg mentes vizet, (itt a csap víz nálunk ihatatlan mielőtt valaki belém kötne.)

2019. jún. 20. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megihatod, parasztvakítás a lúgosítás. Egy címke amivel naiv embereknek drágábban el lehet adni egy termékkört, az egészségedre nem lesz semmilyen hatással.
2019. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Őszintén fogalmam se volt hogy ilyen is létezik főleg nem itt nálunk egy falu közepén lévő ócska kisboltban.
2019. jún. 20. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A lúgosítás az évszázad átverése. Ettől függetlenül megihatod (ha ízlik egyáltalán), semmi bajod nem lesz tőle.

A cikk első felében nagyon jól le van írva a lúgos víz hatása:


[link]

2019. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajna fura utóíze van
2019. jún. 20. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lúg-sav arány embereknél valtozó , eltudod tolni vagy ide vagy oda de nem oly nagy mértékben, semmi bajod nem lesz tőle de, hogy marhaság az egész az is biztos.
2019. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de sajnos szörnyen rossz így az utóíze. De szörppel elmegy, szóval a családnak jó lesz xD. Nekem meg reggel lesz egy félórás sétám megint, egy zsugor vízért. Így jártam :')
2019. jún. 20. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz hogy átverés a lúgosítás, de akiknek refluxa van pl. és épp olyan időszakban van hogy a torkán a sava, egy ilyen víz egy nap lassan elkortyolgatva jól jöhet
2019. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt isszuk. Csak elsőre fura az íze. 🙂
2019. jún. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogaidnak jót tesz a lúgos víz, mert a fogszuvasodást a száj savas ph-ja okozza.
2019. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!