Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Földimogyorókrémből lehet...

Földimogyorókrémből lehet valami sütit, vagy ilyesmit csinálni? Mert tesóm azt vett, és hat magában elég rossz, kerestem én recepteket, de nem igazán találtam.

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, ha tényleg rákerestél volna, akkor találtál volna, de magában is nagyon jó.
2019. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mogyoróvaj néven keress rá, úgy könnyebben találsz recepteket.
2019. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csinálhatsz belőle tápláló csokikrémet.

Hozzáadsz kakaóport és nyírfacukrot és voilá.

Vagy bármilyen sütireceptben helyettesítheted a vajjal.

Csinálhatsz belőle bögrés sütiket vagy esetleg muffint.Vagy csinálj egy brownie-t és kis kanál segítségével adj hozzá a mogyoróvajból kiskanálnyi adagokat.Majd egy kés segítségével hullámos mozdulatokkal nagyjából vegyítsd el a brownie tésztával.

De égetés úgy is,hogy egy szelet kenyeret megkensz a mogyoróvajjal és rákensz még egy adag lekvárt vagy dzsemet.Az amerikaiak szeretik ezt a mogyoróvajas-lekváros szendvicset.Csak ők édesebb kenyérrel eszik.Próbálj meg te is keresni olyat.

2019. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!