Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik szupermarket a kedvence...

Melyik szupermarket a kedvenced, mik azok az élelmiszerek amiket jónak tartasz és rendszeresen vásárlod?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos csak egy Penny van,a szomszéd városban van egy Lidl és egy Tesco..Aldiban,Auchanban Sparban még nem

is jártam,a legközelebbiek 70-80 km-re vannak..A Pennyből az 50%-os narancslé és körtelé ami ízlik amit rendszeresen veszek,a Lidlből a snack day ropi,a gelatelli sorbet,a pikok sertésvirsli amiket mindig veszek,kipróbáltam a puszta íze paprika és gulyáskrémet,egész jók azok is.A Tescobol nemigazán tudok kiemelni semmit,nem találtam eddig semmi olyat amire azt tudnám mondani hogy kifejezetten jó,és ritkán is járok oda.



2019. szept. 15. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szignifikáns különbség. Auchan, Tesco, Interspar amiben meg szoktam fordulni. Olyan különbség pláne nincs, amiért elmennék egy távolabbiba, ha valamelyik másik épp közelebb van.
2019. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Lidl jön be legjobban. Mellé azért járok Tescoba, Auchanba. Itt szerencsére van mindenféle bolt.

Ha muszáj lenne csak a Lidl és Pennyből is meg tudnám oldani a háztartást.

2019. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Tescoba nem jarok, mert szerintem nagyon elszalltak az arai...


CBA detto.


Penny a legolcsobb, de a minosege ...hogyismondjam..... nem a legjobb.


En a SPAR -t szeretem, de nem mindegyiket, boltok kozott hatalmas kulonbsegek vannak.

A legjobb szupermarket Budapesten a MOM park SPAR. Itt szeretek peksutemenyt, felvagottat, hust, edesseget, italt, es egyeb kulonleges dolgokat venni.


Legtobbet az Auchan -ba jarok, mert iti vasarolom meg az alapveto dolgokat pl. wc papir, viz, tisztitoszer stb. jo arban es nagy tetelben.


Lidl szerintem erdekes..... ami jo ott az nagyon draga pl. sajtok, bizonyos sajat markas fagyasztott termekek, halak stb.

Ami rossz az olcso pl. udito.

2019. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Spar, Auchan, Tesco, ezeket leginkább a bőséges választék miatt keresem fel, ezek a kedvencek.
2019. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Interspar van a legközelebb, így abba járok, de szeretem a LIDL-t is, mivel vannak olyan termékek, amiket a Sparban nem kapni, annak ellenére, hogy a Spar jobban felszerelt úgy általában, de pl. a LIDL fagyasztott zöldségkeverékeiben nagyobb a választék vagy pl. a különböző olajos magvakat más boltokhoz képest sokkal olcsóbban lehet ott kapni.
2019. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csak a környékre járok gyalog bevásarolni, sok bolt van, de nem nagyok. Szeben van egy Tesco expressz, oda alap dolgokért szoktam beszaladni, tej, tojás, alma, banán, virsli, tejföl, fagyasztott zöldség.


A Sparban többmindent veszek, gyümölcsök, sajtok, kétszersült, tea, kávé, meg ott lehet kapni a kedvenc paradicsompürémet és tésztámat is.


Lidlben nagyon szeretem a sajtokat és a felvágottakat, de igen, sajnos ami jó az drága, leginkább húsokért szoktam oda menni, sokkal jobb a csirke mint a sparban.


Meg tudnam oldani az étkezésemet mindegyikből külön-külön is, de kompromisszumokkal.

2019. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aldi, Lidl a kedvencem, nagyon sok vegán termékük van, a csicseriborsó konzerv ott a legolcsóbb, tök jó a vegán pizzájuk, legjobb vegán tejfölt Aldiban lehet kapni, legolcsóbb növényi tej a Lidlben van.
2019. szept. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2 éve csak a Lidl-be járok és a zöldségeshez. Havi 1 alkalommal kb bemegyek a Sparba vagy ha útba esik egy Tesco de ott tényleg csak célirányosan azt a terméket vásárolom meg amit előre kinéztem az akciókból. CBA-t COOP-ot és a kisboltok egy nagy részét messziről kerülöm mivel nekem piszkos és nyomasztó hatásúak. Tudom lehet ott még nagyobb tisztaság van de akkor is taszítanak.
2019. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Metro,Auchan,Tesco,Lidl és Aldi pártik vagyunk.
2019. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aldiban vásárolunk a legtöbbet, néhanapján Auchan, ha valami extrább kell.
2019. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!