Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik szupermarke...

Szerintetek melyik szupermarketban árulnak a legkevésbé szemetet? Aldi, lidl, tesco stb

Figyelt kérdés

Számokra a Penny a legalja, a Lidlben sem szoktam csak pár jó dolgot találni, a többi szemét. Aldiban még sose jártam, a TESCO Nem nagy durranás, Auchan nincs a közelbe...

Ausztriaban eltem 4 evet es sajnos nem eszek meg mindent, tudom minek milyennek kene lennie:: Peldaul a LIDLBEN A huskenyer neven futo hanyas:D-nak semmi koze az eredeti Lebetkase-hez.... a sajtokrol neis beszeljunk, undorito az osszes. Szerintetek megeri beterni az ALDIBA?



2018. máj. 14. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, mi az a húskenyér, hát még máshonnan se vennék, nem csak a Lidliből. De nekem az összekatyvasztott húsok eleve gyanúsak, itt Magyarországon tuti, hogy a maradékokból meg a nyesedékekből (a szemétből) csinálják az ilyet.

Hústermékeket és sajtokat a Sparban szoktam venni, mert ott látszik, hogy egyrészt a normálisabb felvágottja húsból van, másrészt forog az áru, nem adnak el olyan árut, ami x napig kint szikkadt a pultban.

Aldiban jók az édességek, esetleg a helyben sütött pékáruk, még a zöldséges részleg is elmegy, de húsokat, sajtokat nem onnan vennék.

2018. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tök jó kérdés… nekem a négy közül a kedvencem a Lidl, pl. ajánlom a tejtermékeket, imádom a holland Gouda sajtjukat (tömbös, nem szeletelt), szerintem isteni. A Lidlben és Aldiban kifejezetten sok a saját márkás termék, amikkel szerintem megéri kísérletezni, mert jóval olcsóbbak mint a „márkás” társaik és vannak köztük olyanok amik sokszor jobbak mint az ismert márkák. A Tescoban (mint hipermarket) több márkás termék van, viszont saját márkásban elég gyengék. A Lidlben a húskenyér tényleg nem olyan mint az osztrákoknál vagy németeknél kapható ’Leberkäse’ (az engem valamiért mindig a virslire emlékeztetett ízvilágában, csak annál sokkal jobb :D), de szerintem szendvicsbe kis majonézzel és salival finom.
2018. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Lidlben szoktunk vásárolni, szerintem korrekt, legalább is ilyen penny meg cba-hoz képest de a Spar a kedvencem csak kicsit drágább
2018. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!