Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért papír zacskóban forgalma...

Miért papír zacskóban forgalmazzák a cukrot meg a lisztet ha úgyis kiszakad?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet műanyag zacskóban? Szerintem nagyon csúnya hogy minden egyes szupermarketben a liszteknél meg a cukroknál van legalább 1 zacskó ami ki van szakadva és ez elárasztja az egész környéket. Meg ha nem szakad ki, akkor is valamennyi szivárog belőle, de könnyen is szalad, nem egyszer volt hogy a sorban kellett vissza mennem újért mert ott vettem észre hogy szivárog. Miért nem tudják zárt műanyagban zacskóban forgalmazni?

2019. márc. 24. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert műanyagban nem tud szellőzni,nedvességet kap, és elázik? Ezáltal ehetetlen lesz...
2019. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Papírban jobban elazik amúgy. De így gyorsabban lebomlik.
2019. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Mert környezettudatosak, remélem jövőre az olaj is papírban lesz!
2019. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Végülis úgysincs tele a föld műanyaggal.....
2019. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Így is tele vannak a tengerek, érintetlen szigetek műanyag szeméttel, rengeteg bálna hal bele abba, hogy nem tudja megemészteni a több tonna nejlonszatyrot. Aminek a csomagolását meg lehet oldani papírral, annál igenis használják azt. Valahogy csak túl fogod élni, hogy cukros a polc...
2019. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Évek óta nem vettem cukrot, de rémlik, hogy cukrot láttam átlátszó nylon csomagolásban. A liszt meg befülledne benne.
2019. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A liszt az tönkremenne műanyag zacskóban de cukor az van így csomagolva is!
2019. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkás is kivághatja, vagy megsértheti, mikor rakja kifele. Egyik ismerősöm dolgozott boltba, volt olyan is mikor véletlen a műanyag flakkont vágta ki pakolás közben. Ha valamire nem figyelnek, akkor ott lehet hiba, de akár sokból egy is akadhat.

Kutya, macska tápnál nemszoktál szakadtat látni?? Mert én igen, pendig az nem egy vékony zacskócska, hanem egy rendes zsák. Ha egy olyan kiszakadhat, nem hiszed, hogy akkor egy sima zacsó nem szakadna ki egy kiló lisztől?? Főleg ha a süket paraszt (vársárló), bele vágja a fém kocsiba?? Esstleg mikor rá jön, hogy nem ez az akkor még vissza löki??

Ugyan úgy kiszakadna... Még ez a papír lehet masszívabb.

2019. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De például a tészták olyanba vannak, akkor lehetne fordítva mert azok nem ilyen aprószeműek és nem szivárog egyÁltalán
2019. márc. 24. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Cukrot,lisztet föként lisztet mindig papirzacskoba csomagolták.én úgy emlékszem ,cukrot papírba ,is müanyagba is csomagolják .
2019. márc. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!