Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A pl. a sparban a felvágott...

A pl. a sparban a felvágott zöldségeket, amiket dobozba lehet tenni salátának, ki nem eszi meg?

Figyelt kérdés
Van, akit nem zavar, hogy ki tudja, mi történt vele, ki köhögte le, nyúlt bele pisis kézzel, akármi?? Higiénikus?
2019. szept. 25. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Azok a feldarabolt salátamixek ha jól tudom, akkor mosottak. Szerinted koszosan, homokosan darabolják fel? Amúgy meg így is meglehet mosni, csak egy szűrő kell hozzá.
2019. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

#1

Vannak néhány sparban nyitott önkiszolgáló salitárolók, ahonnan magadnak rakodsz össze egy dobozba salit, és azt fizeted ki, a kérdező szerintem erre gondol (bár megtanulhatna fogalmazni)


#Kérdező

Szerinted a többi zöldség steril körülmények között termett, vagy azokat domestosozni szoktad? :D

2019. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Túl van lihegve a higiénia.
2019. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Én már ettem ilyet párszor, még élek :)

Van hozzájuk szedőkanál, még egy embert se láttam, aki kézzel szedte volna, vagy ráköhögött volna. Baktériumok mindenhol vannak körülöttünk, semmi sem steril (max. a műtők és a laboratóriumok). Nekem működik az immunrendszerem, neked viszont kissé beteges a gondolkodásmódod. De amúgy nem muszáj ilyet enned, vegyél zöldségeket, mosd meg és darabold fel magadnak, ahogy neked megfelel.

2019. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem higiénikus. De nem lesz bajod tőle.
2019. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!