Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ez csak nekem probléma?...

Ez csak nekem probléma? (felvágottas pult)

Figyelt kérdés
Rettenetesen idegesít mostanában, hogy egyre több helyen nem hajlandóak a felvágottas pultban a szalonnát levágni. Amikor kérek két szeletet (mert nyilván nem kell egyszerre egy fél disznó:), akkor közli a pultos, hogy nem tudja / nem hajlandó levágni, vagy viszem a nagy darabot egybe vagy nem. A héten a 3. üzletbe kellett mennem, amíg, ha pofákat is vágva, de kiszolgáltak. Ti is tapasztaltok ilyet vagy csak én fogom ki a nem kereskedőnek való "eladókat". (És tisztelet a kivételnek, nagy becsben tartok olyasvalakit, aki tényleg kedvesen kiszolgál.)

2016. dec. 5. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még soha ilyennel, tlelevw teljesen abszurd.
2016. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
A helyedben ilyenkor AZONNAL az üzletvezetöt hivatnám, mert ez nem normális!
2016. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Szalonna esetén egy szabály létezik , nem darabolják hanem folyamatosan vágnak szelnek belőle . Kés van nekik többféle és levágják annyit ami kell vagy gond lesz .
2016. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a mai húseladók már nem tudnak késsel vágni. Még jó, ha a szeletelő gépen át tudják állítani a vastagságot, de arra sem képes mindegyik.
2016. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ti is tapasztaltok ilyet vagy csak én fogom ki a nem kereskedőnek való "eladókat"."


Nem a szerencsétlen eladóval van itt a gond hanem a vezetéssel, akik utasításban adják, hogy szeletelni nem lehet a szalonnát, az eladó meg végrehajt és követi az utasítást. Reklamálj a csemege pult vezetőjénél vagy az üzletvezetőnél. Nem tudom miért, de olyan helyeken ahol nem jellemző, hogy szeletben kérnék a vásárlók a szalonnát, max 10.000 vásárló közül 1 áll elő ezzel, ott nem engedik valóban a szelését. Kb, úgy kezelik mint a kenyeret, vagy viszed egyben, de az, hogy egy szeletet vágjunk le belőle az nem működőképes.

2016. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
*** Egyszer szem és fül tanúja voltam annak mikor egy vidékről érkezett házaspár arról beszélt, hogy megéheztek ezért-hát vásárolnak 2 szelet szalonnát is aztán valahova leülnek és megeszik kenyérrel. Az eladó vágott nekik 2 szeletet, már is ott termett a főnökasszonya aki úgy leb*szta, hogy a lábán alig állt meg. És az is azt pofázta az eladónak, hogy szalonnát nem szelünk hanem daraboljuk, kettőbe vagy négybe. Ez egy elég jó nevű multiban történt xD.
2016. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Azta paszta...mik vannak.


Én csirkemellnél tapasztaltam ugyanezt. Nagyim kérte, hogy vigyek neki, nyugdíjas egyedül él. 30 dkg csirkemellett. Olyan rondán néztek meg röhögött a srác, mikor kiszolgált végül...

Értem én, de azért mégis :/

2016. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2-es, pontosan ezt tettem - mármint beírtam a panaszkönyvbe (és az addig kiválasztott holmikat is otthagytam, és bizonyos boltokba már eleve be sem megyek). Csak persze teljesen hiába, mert a boltvezetőket nem érdekli, épp úgy nem, ahogy az alkalmazottakat sem. És még mehetek is a postára az ajánlott levélért (mert ugye a postás nem talál itthon napközben), amiben ráadásul csak egy "nagyon sajnáljuk, de reméljük, újra nálunk vásárol majd" típusú szöveg van:S
2016. dec. 5. 16:48
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Kérsz x dekát, azt köteles levágni.Otthon meg vágsz belőle magadnak.

Tényleg nem értem a problémát, bocs.

Mindenáron fél kiló szalonnát akartak rádsózni, vagy csak szeletelni nem hajlandóak?Utóbbi esetben neked is van otthon kés, tudod vágni.

2016. dec. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szeletelni nem szeletelnek,de ha kérsz 30 dkg szalonát azt vágnak neked.
2016. dec. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!