Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha megrendeltem egy tortát...

Ha megrendeltem egy tortát egy hete, de vissza kell mondanom a megrendelést visszakapom a pénzt amit letétbe adtam?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. dec. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Letét esetén szokott lenni egy lemondási időszak ha azon belül vagy visszakapod, ha nem akkor az övék.
2019. dec. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A letétet, foglalót általában bukja az ember. Egy telefont persze megér.
2019. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol, milyen torta, milyen feltételeik vannak a lemondásra, stb?
2019. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem kapod vissza szerintem. Viszont ha vissza is kapod akkor mész tiltólistára és onnan nem tudsz többet rendelni. Ha nem kerülsz tiltólistára de emlékeznek rád akkor pedig a saját érdekedben nem célszerű onnan rendelni többet.
2019. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
melyik cukraszda? de ha idoben szolsz elkepzelheto. bar gondolom mar sikerult oket felhivni azota. ha nem egy nappal elotte lehet h jofejek, csak hivd oket minel hamarabb ha meg nem tetted
2019. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapod vissza, azért letéti díj!

Nagyon sokan nem értik egy kisvállalkozói tevékenységet! Nejemmel mindketten egyéni vállalkozók vagyunk. Ő orvos én művész vagyok. A lefoglalt időpontot visszamondva anyagi kiesés éri a vállalkozót, hiszen nem tud hirtelen leakasztani másik ügyfelet. Miközben, ha nem kötötték volna le az időpontot, mást betudott volna ütemezni. Ha rendszeresen, naponta többen lépnek vissza, akkor lehúzhatja a rolót és kiteheti a vállalkozás megszűnt táblát. :-( A másik verzió, a munkálatok előzetes készületeket igényelnek sok tevékenységben. Ezek anyagi költségekkel járnak. Ha kötelezettség nélkül bárki visszaléphetne a megrendeléstől, akkor a végén még negatívba fordul a vállalkozó anyagi helyzete. Ezek miatt vannak az előlegek, a foglalók, kiszállási díjak, stb.


(Természetesen, nejem nem kérhet a betegektől előleget, foglalót. Ő legfeljebb egyfajta "fekete listára" teheti azokat, akik többször foglalják le idejét feleslegesen.

Én viszont kizárólag előleggel vagyok hajlandó megrendelést teljesíteni! Annyival, amivel legalább nullszaldósra jövök ki, ha visszatáncol az ügyfél.)

2019. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!