Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A bevásárló központok gyors...

A bevásárló központok gyors ebédlői nyitva vannak még?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyitva.
2020. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Nyitva, de nem mehet jól. Egy gyroszosnál nagybetűkkel ki van írva hogy minden gyroshoz ajándék félliteres üccsit adnak.
2020. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen, de ki az a h*lye, aki most pont ilyen helyen eszik???
2020. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos, hogy jó ötlet ilyen helyeken enni most. Bevásárló központba is akkor kellene menni szeirntem, ha tényleg konrkét dolgunk van ott, de a céltalan lődörgést me gshopping délutánokat egy jó darabig ki kell hagyni sajnos. Fő a biztonság. Nagyobb éttermekben valószínűleg sokkal jobban figyelnek a légtisztításra, a konyhai dolgozók és felszolgálók kesztyűben dolgoznak, figyelnek a beszállítók alapanyagaira és a vendégeknek is helyenke ki fertőtlenítőket. Ez egy plázában ahol percenként ülnek egymás helyére az emberek, kivitelezhetetlen (szerintem). Inkább akkor rendeljen házhoz az ember, de azt is megbízható helyről, vagy menjen olyan étteremben ,amiről biztosan tudja, hogy ügyelnek a higiéniára.
2020. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs atomcsapás, bazeg. Ezt a pánikszerű bezárkózást szerintem kb. két hétig fogják bírni az emberek. Egy félórás BKV rosszabb, mint egy plázás fél délután.
2020. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!