Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco online bevásárlókosarat...

Tesco online bevásárlókosarat akárhányszor módosíthatom?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kiszállítást megelőző estéig akárhányszor. Amíg nem volt autónk, rendszeresen rendeltünk. Először csak lefoglaltuk az idősávot és betettünk néhány dolgot, ami hirtelen eszünkbe jutott, aztán ha új dolog jött, mindig csak módosítottunk a rendelésen.
2020. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most a karantén ideje alatt én is ezt csináltam. AMikor el tudtam kapni időpontot - és volt, hogy 3 héttel későbbre kaptam csak! - bepakoltam pár dolgot, aztán ahogy közeledett a kiszállítás dátuma, már láttam hogy mi kell még vagy mi nem kell mégsem. Hozzá is adtam, ki is vettem a kosárból, volt hogy hatszor is módosítottam egy rendelést, vagy még többször.

A kiszállítást megelőző este 11 óráig lehet módosítani, akkor készítik össze a rendelésedet, szóval addig azt pakolsz ki- és be a kosárba, amit csak akarsz.

2020. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!