Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki mit szólna hozzá, ha...

Ki mit szólna hozzá, ha kivonulna a Tesco Magyarországról és a Kaufland, ami hasonló, mint a Tesco venné át a helyét?

Figyelt kérdés
Egy cikkben jelent meg ez.
2020. aug. 7. 07:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
nem lepődnek meg, mert gyártottunk s tesconak saját márkás terméket, aminkeresett volt, de 1 éve beszüntettük teljesen, mert már akkor mondták, hogy kivonulnak, nem tartanak több auditot sem nálunk
2020. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne.
2020. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 qkker1 ***** válasza:
78%
Inkább a Real és a Globus hasonlítanak a Tescora, nem a Kaufland.
2020. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor a Kufland szerinted milyen és a Real miért hasonlít rá jobban? A Globusról nem is hallottam még. Mindenesetre Lengyelországból az alapján amit olvastam kivonul. Ez azért lenne érdekes, mert tőlünk nem messze zárt már be Tesco ami nem sokáig működött, nem lenne rossz ha megint nyitnának ott üzletet, ilyen kb hatszor nagyobb lehet mint egy Penny Market, szóval nem a legnagyobb, de nem is a legkisebb, azokból amiket építettek.
2020. aug. 7. 07:38
 5/28 A kérdező kommentje:
*Kaufland
2020. aug. 7. 07:39
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom milyen a kaufland, de nehezebb kimondani, mint a tesco-t. Másrészről biztosan nem fog kivonulni Magyarországról, mert elég sok pénzt ölnek jelenleg is az országon belüli fejlesztésekbe.
2020. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Kerdesekkel teli ***** válasza:
84%
#6 Pedig ez igaz, kezdetben csak az uzletek szamat fogjak csokkenteni magyarorszagon, majd szep lassan mindet megszuntetik nalunk. (megbizhato forrasbol tudom.)
2020. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Én örülnék neki nagyon sokszor járok Kauflandba Németbe.Ezerszer inkább mint a Tesco
2020. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán érdekelne, csak addig jártam Tescoba amíg 0-24-es volt, mióta bezár este (meg amúgy is bezárt egy csomó közeli tesco) egyáltalán nem megyek oda, mert már semmi előnye nincs számomra.

Kaufland se különösebben érdekel.

Nem lenne igazán hatása az életemre egy ilyen cserének.

2020. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

Utálom a Tesco-t, kb. 5 éve voltam utoljára.

Kauflandban néhány külföldi tartózkodás esetén vásároltam csak, így közömbös.

2020. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!