Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha online rendelnél 10000ft...

Ha online rendelnél 10000ft értékben(ennyi a minimum összeg),1000ft lenne külön a kiszállítás díja,adnál borravalót a futárnak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 07:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon sok minden nem stimmel az adatokkal.


1. 10 000 Ft. minimum rendelési érték. Ilyen sehol nincsen.


2. Mit rendelnél 10e Ft. értékben? 4 ebédet vagy dupla menüt magadnak? Ennek mi értelme van így? A fele megy a kukába.


3. 1000 Ft. kiszállítási díj. Ez sem reális, hacsak nem az ország másik feléről rendelnek. De onnan meg nem lehet rendelni, mert mindenki helyileg szállít csak.


Borravaló: Tegyük fel valósak az adatok. Egy fillért sem adnék! Abból az 1000 Ft.-ból bőségesen kifizetik a futárt, hidd el.

2021. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21 Mivel "Élelmiszerboltok" alkategóriában van a kérdés, nyilván nem melegétel kiszállításról van szó, hanem boltiról. Szóval:

1. Simán lehet ennyi a minimum rendelési érték, bár én még találkoztam vele.

2. "4 ebédet vagy dupla menüt magadnak? Ennek mi értelme van így? A fele megy a kukába." Ha mégis melegételről lenne szó, tudod, létezik hűtőszekrény is.

3. Kb. annyi, nekem a múltkor 950Ft volt.

2021. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!