Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hagyományos bevásárlás, vagy...

Hagyományos bevásárlás, vagy online házhozszállítással? Melyiket szeretitek jobban, és miért?

Figyelt kérdés
Indokokat is írhattok!

2021. ápr. 9. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Hagyományos bevásárlás.
Online bevásárlás házhozszállítással.
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én hagyományosan vásárolok. Ott látom meg, hogy pl. mi akciós, vagy közeli lejárat miatt jócskán le van árazva... MEg ha szép húst meglátok a pultban, akkor ott döntöm el, hogy mi lesz hétvégén az ebéd...

Hetente 1x megyek, egy óránál nem töltök vele több időt.

2021. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Hagyományos.

- Mindennek megnézem a lejárati idejét (ha többféle lejáratú is van, a későbbit hozom el, szóval nem csak azt nézem rajta, hogy még nem járt-e le véletlenül), a vásárolt mennyiséget is ez alapján döntöm el részben.

- Gyümölcsöket darabra válogatom ki, melyik szép, melyik puhább, nem fagyott-e, kisebbre vagy nagyobbra van-e szükségem

- Nem ritka, hogy veszek nem élelmiszer jellegű terméket, pl. Lidlben, de ehhez látnom kell magát az árut, megfogni egy ruha anyagát, megnézni a textil mintázatát stb.

2021. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

#2: jók a kiegészítések, ezt én is pont így csinálom (#1 voltam)


:)

2021. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Vegyesen. Tej, liszt, WCpapír, keksz, mirelit akármi... tehát ami nem friss termék, azt rendelünk havonta, ne nekünk kelljen cipekedni, nincs autónk. Emellett heti egyszer bevásárlás zöldségek, hús, ilyesmi.
2021. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Hagyományos. Kb minden nap járok boltba, nem tudnék úgy előre gondolkodni, hogy tudjam melyik nap mi fog kelleni.
2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Mármint élelmiszer és egyéb háztartási cuccok bevásárlása? Mifelénk nem tudok ilyen jellegű házhoz szállításról, így még nem próbáltam.

Ha bármi mást akarok venni, én a legjobban azt szeretem, hogy bolti átvétellel megrendelem a neten az árut - így nem kell potyára mennem, biztosan ott lesz ami kell, viszont házhoz nem szeretem rendelni, nem tudom napokkal-hetekkel korábban eldönteni, hogy pont akkor ráérek-e majd, amikor ideér a futár a ház elé és nyomja a csengőt.

2021. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen én is. Húsok, zöldségek, ilyesmi személyesen, de pl. étolaj, cukor, liszt, tehát becsomagolt áru az jöhet online.
2021. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Semmiben nem valtoztak meg a bevasarlasi szokasaim :) Ha kell valami, leszaladok a szemben levo maszekhoz es veszek annyit amennyire eppen szuksegem van. Mellette ott a zoldseges, kicsit odebb a pek es a hentes.


Nem raktarozom otthon csak aprosagokat es fuszereket ... ami kell, frissen szoktam megvenni akkor, amikor kell.

2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, ami nehéz, vagy eláll (konzerv, tartós, száraz áruk), azt online nagy tételben, a napi dolgokat, friss kenyeret, gyümölcsöt és a húst személyesen.
2021. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Vegyesen. Háztartási cikkeket, tisztálkodószereket, tisztítószereket, mindenféle háztartási kütyüt vagy eszközt online veszek. Az élelmiszereket inkább megveszem személyesen.

Általában két hetente tartom a nagy bevásárlást, az elég is szokott lenni. Minden pékárut én sütök itthon ill. egy csomó zöldséget termesztünk a kertben, szóval nagy ritkán a kisbpoltból hozok tejet vagy ilyesmit, de amúgy nem járok gyakran boltba.

2021. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!