Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco házhozszállításkor...

Tesco házhozszállításkor miért hoznak mindig helyettesítő termékeket nekem?

Figyelt kérdés
Ha akciós terméket választok, mindig más terméket hoznak helyette amik drágábbak és ez már sokadik alkalommal van így. Tudom, hogy nem muszáj elfogadnom, de akkor is zavaró, hogy mindig mást hoznak.

2018. aug. 16. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A rendelésnél kell kikötni, hogy nem kérsz helyettesítö terméket, csak azt, amit rendeltél!
2018. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ezt direkt csinálják, van egy beetetéses akció, de sajnos az mindig pont elfogyott...


Én ezért megyek el a boltba, ott tényleg én döntök.

2018. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

2

Itt is te döntesz.

Nem kell átvenni a helyettesítő terméket és annyi.

2018. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű,így próbálják rád tukmikálni.Ami sikeres,hiszen az idősek azt se tudják mi van,sokan se tudják mi van középkorúan,az emberek 70%-a azt se tudja melyik bolygón él.
2018. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam a cégnél, és elárulom, ezzel pont nem trükköznek, vagy csalnak. Akkor kapsz helyettesítő terméket, ha abból már nincs, amit kértél. Ha van, akkor nincs helyettesítés, a kért terméket fogod kapni.


Egyéb iránt azért kap mindenki egy rahedli helyettesítőt, mert a cégnél borzalmas a raktárrendszer, és vagy nem kap semmit a bolt abból amiből kéne (például akciós termékek), vagy kap egy rakás olyan cuccot, amit a kutya sem visz. Azt pedig nem engedik, hogy az összeszedő törölje a hiányzó termékeket, és ne adjon helyettesítőt, mert úgy gondolják fent, hogy a vásárlónak kelleni fog olyan dolog, amit nem is kért. Egyébként kb. a 70%-át vissza szokták küldeni.


Ez nekünk, dolgozóknak sem volt öröm soha, mert utána nekünk kellett egyesével szétválogatni, és visszavinni az árut a helyére, vagy selejtezni, ha mondjuk felvágott volt. Így meg kevesebb időnk van kivinni a friss árut, tehát lehet nem kerül ki mindenből elég, ha pedig nincs a polcon, az összeszedő nem fog bemenni a raktárba keresni, hanem ad helyettesítőt.

2018. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig megszokták köszönni ha elfogadom a pótló terméket, olyan hálásan :)

Én minden héten vásárolok online, egyszerű okból, rengeteg üdiítőt,ásványvizet, nehéz árut egyszerűbb elhozni egybe/házhozszállítani, és a többi áruért elég egy kisebb bolt.

De mindig is érdekelt utolsó, hogy a raktárt hogy kell elképzelni? Ilyen húsokat,felvágottakat hogy tárolnak? Meg mikor válogatjátok össze, ha este 11-ig lehet leadni a rendelést? Pl tök furcsa volt sokszor hogy alapvető dolgok hiányoztak a rendelésemből, pl csirkemell, ami tudom hogy bent a boltba van?

2018. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
71%

4 alkalommal rendeltem a Tescoból és szinte minden terméket helyettesítettek. Átvettem, a helyettesítők is jól jöttek, de én ott akadtam ki, amikor mindnek csak pár napja maradt a lejáratig.

Nem érdemes onnan rendelni...

2018. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem ilyen egyzerű, hogy akkor nem kérem a helyettesítő terméket, mert rendeltem valmit, ami kell, de kihoztak mást, akkor sokszor nem mondhatom, hogy nem kérem, mert akkor mégis kénytelen vagyokk elmenni a boltba, amit el akartam kerülni ugyebár.


Ha sokszor nincs akciós termék, én fogyasztóvédelmi eljárást kezdeményeznék, mert ez így egy finom csalás.

2018. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

4.

"Hiszen az idősek azt se tudják mivan".

El vagy te tévedve, a reklám a sok hülyeség pont nem az időseknek szól hanem a gyerekeknek és a fiataloknak, azok vesznek meg mindent szart amit a reklámban tömnek beléjük.

2018. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
4#, 9# Igazából a reklámok nem korosztályokhoz kötöttek. A manipulálható embereket célozzák meg vele.
2018. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!