Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki hol vásárol a legtöbbet?

Ki hol vásárol a legtöbbet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Lidl
Aldi
Tesco
Auchan
CBA
Spar
Penny
Egyéb
84 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%
Spar, de csak azért, mert az van a legközelebb. Amúgy szerintem Aldi vagy Lidl lenne.
2021. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, mert az a legközelebbi nagy áruház, ahol megtalálok mindent egyszerre, ami kell, nem kell valamiért másik boltba mennem. Néha beugrok a Pennybe is egy-két alap dologért, ha épp elfogyott, Sparba grillhúsért és macskaalomért járok.

Egyébként minőségre az Aldit, Lidl-t szeretem a legjobban, de előbbiből nálunk közel csak egy nagyon kicsi választékú üzlet van, utóbbi meg nincs is, csak messzebb és mindig rettenetesen tele van (az nekem a halálom).

2021. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
83%
Lidl általában
2021. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Sosem megyek ilyen helyekre :) Termelonel es gyartonal vasarolok, nem a multiktol. Engem nem erdekelnek az akciok es a szuper lehetoseget, en a minoseghez ragaszkodom. Ezert aztan a hust a kedvenc hentesemtol szerzem be, a kenyeret a kozeli pektol, a zoldseget egyertelmuen a zoldsegestol, a sutemenyt pedig a cukraszdabol. Neha kimegyek a helyi piacra, vagy meglatogatok egy termeloi piacot.
2021. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 petya1023 válasza:
83%
nálunk van egy olyan bolt Privát mi ott szoktunk van olyan hogy valami egy hónapja levan járva.
2021. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Aldi és DM fedi le a vásárlásaink 95%-át. Kettő dologért szoktunk néha bemenni Lidl-be, és alkalomszerűen megyünk néha Auchan-ba vagy Tescoba.

Aldi van a legközelebb, de egyébként is azt szeretjük a legjobban. :)

2021. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Tesco,Lidl.
2021. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sparba, mert az van a legközelebb a lakóhelyemhez. De egyébként mindegyik felsorolt üzletet szoktam látogatni :)
2021. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Közeli kisboltok vagy Coop.
2021. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
A felsoroltakból mind van a közelemben, de a Penny a legjobb nekem, mert olcsó és minden megvan kis alapterületen, nem kell sokáig bolyongani az üzletben.
2021. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!